IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  « < 97 98 99 100 >  
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XLIII, Cafeneaua eLady. Loc de stat la cioace
Diana.
post Aug 27 2012, 08:33 PM
Post #981


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Rody, ne era dor de tine!
Deci Rona se face bucuresteanca? Bine ca ai gasit o solutie...
Io bintui pe net, afara picura... si Judy mi-a scos azi un trandafir din gradina, imi venea sa o omor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Aug 28 2012, 12:38 PM
Post #982


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna ziua! Ar trebui sa ma duc azi sa o duc pe Rona!!! Nu stiu daca o sa pot sa o las in alta parte...chit ca stiu ca sunt oameni buni si de incredere! E de kkt!!!

Aveti idee unde as putea sa gasesc o cusca buna izolata termic sa ii iau? Va sta in curte, pentru ca dupa cum spuneam ii cade parul foarte mult, si acolo e un copil mic, deci nu se poate risca! Vreau o cusca buna sa stiu ca nu o sa ii fie frig la iarna!!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 28 2012, 05:01 PM
Post #983


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Damn, Rona nu e obisnuita afara!!! Albi, alta solutie nu ai cum sa gasesti? E batriioara si... Of! Incearca pe la magazine online! Petshopuri...

kkt, kkt, kkt! Cel mai mare kkt ever! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Mi-i mila de tine, Albi, zau! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Auzi, da` la Matca.... nu are al tau pe nimeni ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Aug 29 2012, 10:19 AM
Post #984


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Neata!

Nu am mai dus o aseara ca am bocit toata ziua si am renuntat. O sa o duc tot acolo, dar o mai las cat e mama acasa.

Are el casa la Matca, dar acolo cainii se tin in lesa. Si tot afara sta. asa ca mai bine afara si libera prin curte decat afara si legata!! Si la el nici nu sunt cei mai mari iubitori de animale. Prietena asta a mea iubeste animalele. Si am zis ca o mai las o luna cat sta mama, si dupa aia o duc la Bucuresti, si ar mai fi 2 luni de stat, si poate nici nu o sa fie frig!

Ma duc sa ma epilez! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 29 2012, 11:18 AM
Post #985


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Of... Nici nu vreau sa ma gindesc prin ce treci!!! Pentru ca stiu cit iti iubesti fata!
Io m-am epilat ieri seara si am reusit sa ma invinetesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 30 2012, 09:11 PM
Post #986


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Breaking news: al meu ma invata sa conduc si vrea sa fac scoala si sa dau carnetul, ca cica, s-a plictisit sa imi fie sofer.
Me, total antitalent! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Aug 30 2012, 11:44 PM
Post #987


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu zic sa faci scoala! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) O sa pleci cand au muschii tai chef. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Sep 2 2012, 05:42 PM
Post #988


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Back baga mi as!!

Drumul a fost relativ ok. Am ajuns aici, si "supriza" nu aveam bere. si eram sigura ca am. Si din nou "supriza" digi li ciuciu sa mearga!!! Imi aparea pe ecran antena unu lipsa semnal. Eu nici macar nu am antena 1. Ca is la rds. Si frec io toate mufele. le schimb intre ele in intrari iesiri pana mea. il inchid, il deschid, acelasi lucru, si aparatul nu raspundea la nici o comanda. Nici de la telecomanda, nici direct de la aparat. Si sun. Si se ia mandra de mine ca am verificat antena inainte sa sun la ei? Zic, nu, pentru ca antena e in regula, si nu e asta problema mea. Problema mea, este ca aparatul nu raspunde la comenzi, si am mai patit asta, si s a rezolvat de la voi. Si face la mine... doamna.. intre televizor si aparat este un cablu. No shit! Eram sigura ca e wireless!!! ZIc da, doamna!! In aparat unde e bagat in partea gri sau partea neagra? Zic partea gri unde a fost mereu. Oricum eu in prealabil incercasem si in partea neagra, si nici macar nu vedea aparatul,televizorul. Si face.. sunteti ssigura? Mai uitati va odata!! Te face sa te indoiesti de tine! Zic da doamna e in parte gri! E in room 1, pentru ca functioneaza cu cartela de la room 1. Si ea... aa pai nu... trebuie mutata in partea neagra. Si in timp ce mutam ii ziceam ca am facut deja asta, si ca nu merge. Si infig ala.. si tanannaannnnn merge!!!! Adica pana la urma io is retarda si ei destepti!! Ma rog!!

Voi ce faceti? Di, si io spun sa faci scoala. O sa ti placa!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Va pup (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)




Go to the top of the page
 
+Quote Post
kryss_10
post Sep 2 2012, 08:23 PM
Post #989


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



buna seara.
Albi,astia sunt prosti rau d la rds.daca tu incercasei si nu a mers,posibil sa fi facut aia ceva ca sa mearga.
Di,fa scoala,merita.o sa pleci cand ai tu chef si unde vrei fara sa mai depinzi de nimeni.pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Sep 2 2012, 08:39 PM
Post #990


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Evident ca au facut ceva. Mr spune ca daca ei vad ca nu folosesti receiver ul, opresc semnalul, ca sa se mai imprastie la altii. Si acum, ca sa nu imi spuna ca au facut asta si io sa fac scandal ca am platit pentru semnalul asta, ma fac pe mine sa pic de proasta. Si nu e prima data cand o fac!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  « < 97 98 99 100 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 08:01 AM