IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Emisiuni TV proaste, Ce tampenii mai apar pe sticla
Diana.
post May 31 2008, 11:22 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mi-a venit ideea topicului in seara asta cind am vazut o emisiune pe B1TV de mi-a venit sa-mpusc televizorul...


Daca aveti vreodata nervii si rabdarea, urmariti emisiunea "Placeri intepatoare: Mirodeniile", de pe B1TV. Atita prostie, incultura, agramatisme si lipsa de profesionalism nu s-a mai intilnit in spatiul media romanesc.
"lamiita se foloseste in salaturi", "bolile nu erau identificabile asa cum face medicina moderna", dezacorduri lipsa de concordanta in timpul verbelor... samd. Tot tacimul. Nimic nu lipseste din meniu...
Avind in vedere ca emisiunea consta in afisarea a citeva sute de poze de pe net ( neprelucrate, le dau asa, cu tot cu siglele siteurilor de pe care au fost luate, azi a fost ziua "importfood.com, btw (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) care se schimba la interval de citeva secunde si citirea unui text - deci nu vorbim de o emisiune live, da, ci de una inregistrata- nu-mi vine decit sa spun: CINE NAIBA V-O FI FACUT PE VOI JURNALISTI, TONTILOR!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 11:57 PM