IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Age Of Empires si alte jocuri
leo
post Jun 3 2008, 11:36 PM
Post #21


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



QUOTE(Maąt @ Jun 2 2008, 11:30 PM) *
Leo, cind om face intilnire la craiova sa te chemam sau ba? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eu iubesc legea aia, ca le dau cu ea in cap alora de ne copie ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


apoi cum sa nu ma chemi? tocmai eu sa lipsesc acolo?
eu nu iubesc legea aia ca ma sufoca de cateva zile microsoftul cu registerul de la visual studio expres ®. ma face sa visez la un produs crackuit, dar mi-e lene sa il caut.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 4 2008, 11:04 PM
Post #22





Musafir






Ha, mi-am adus aminte de un prieten, vorbeam noi de aoe, si imi zice la un moment dat :
"Ba! Facui eu rost de niste cheaturi, eram mandru tare! Si bag eu un cod si apare ceva masinuta de tras cu rachete! Tzac pac, distrus tot cu ea. Si-am lasat-o prin padure. Ba si-a venit ala adversu cu-n popa si "olele olele" mi-a luat masinuta ". Si era atat de entuziasmat cand povestea ca a ramas mult timp faza cu "olele olele" (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post Jul 18 2009, 10:06 PM
Post #23


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Scuze dacă "redeschid" topic-ul de jocuri, īnsă am observat că s-a discutat despre Age of empires pe aici (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) . Sunt fană a jocurilor de logică, deşi nu prea mă descurc să obţin o victorie, dar... elementele grafice īmi inmoaie genunchii. Acum două luni am văzut şi eu jocul şi am rămas plăcut impresionată. Probabil jocurile la care mă pricep mai bine sunt şah-ul şi Heroes 3. Mă mai īntrec cu străinii pe Yahoo Games la şah cānd am timp liber, iar la Heroes 3 de obicei mă joc cu soră-mea īmpotriva calculatorului. Oricum voi īncerca să īnvăţ şi eu age of empires... Iar mă roade gelozia (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jul 18 2009, 11:04 PM
Post #24


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu joc Sims 3 acum. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jul 19 2009, 08:55 AM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Pink, ce te invidiez!! Sunt innebunita dupa sims. Sims 3 nu l-am luat ca nu mai am timp dar am jucat sims 2 vreo 3 ani, am aproape toate extension pack-urile si stuff pack-urile. Acum ma multumesc doar sa intru pe site-ul lor sa vad ce a mai aparut (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) . Daca-l stii pe 2 sa-mi spui ce diferente sunt...poate o sa mi-l iau cand trimit piciul la gradi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jul 19 2009, 11:35 AM
Post #26


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Da, cum sa nu stiu Sims 2?
Diferentele sunt multe, de la oras (care acum e interactiv) pana la oameni pe care ii poti face cum vrei tu. Hainutele l;asa de dorit, la fel si figurile. Erau mai frumosi in Sims 2. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aici au fetele prea rotunde si ochii prea mici si mi se par asa, insipizi. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) In rest e ok. Cred ca o sa apara pachete aditionale si aici dar in timp. Mobila e cam aceeasi cu exceptia ca e mai tridimensionala. Casele, tapetul, la fel. Atata doar ca totul arata mai bine (mai putin oamneii).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jul 20 2009, 09:23 PM
Post #27


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Vai Pink, mi-ai reinviat amintirile! Ce as mai juca si eu un The Sims! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Age of Empires si Heroes3 erau preferatele mele in adolescenta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DaisyS
post Mar 5 2012, 09:26 AM
Post #28


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 5-March 12
Member No.: 11,035



QUOTE(Cindy @ Jul 20 2009, 09:23 PM) *
Vai Pink, mi-ai reinviat amintirile! Ce as mai juca si eu un The Sims! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Age of Empires si Heroes3 erau preferatele mele in adolescenta.


Imi cer scuze ca postez la un topic vechi. Am jucat si eu foarte mult Age of Empires 2, 3-ul nu mi-a placut foarte mult. De asemenea Heroes 3 a fost unul din preferatele mele. Deja este 6 parca. Si Sims 3 mai joc din cand in cand.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:23 PM