IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Angelina Jolie sau Jennifer Aniston?, care va place mai mult si de ce?
kalua
post Apr 19 2007, 11:03 AM
Post #1





Musafir






Dintre cele doua mie imi place Angelina, si-nca detasat. Jennifer mi se pare o dragalasa de-asta de duzina.
In plus Angelina face foarte mult pentru lumea a 3-a si asta nu numai in functia ei de ambasador Unesco, Jennifer prefera sa faca sport. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Ca actrite sunt o apa si-un pamant amadoua, n-au talent. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 19 2007, 11:15 AM
Post #2





Musafir






Si au admir partea caritabila a Angelinei..pentru ca nu sunt multi actori care fac acest gest si sa nu mai spun ca arata perfect, e de-a dreptul frumoasa. Dar, pe cealalta parte, mi se pare o devoratoare de barbati. Nu-mi plac femeile care destrama o casnicie, care detrama un cuplu. Iar Jennifer...mi se parea uratica rau cand a aparut Friends...acum m-am mai obisnuit cu mutra ei. Totusi am admirat-o c-a reusit sa puna mana pe Brad Pitt si sa-l tina ceva timp langa ea. Dupa despartirea lor, au fost o groaza de articolele despre depresia ei si despre lupta ei de a trece peste aceste momente. Cred ca astea m-au impresionat. Mie mi-ar fi placut sa ramana cu Vince Vaughn, dar ala se pare ca-i un mare cosumator de femei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 19 2007, 11:15 AM
Post #3





Musafir






angelina mi se pare ca arata mai bine decat jennifer, e mai sigura pe ea, are atitudine, jennifer e o dulcica, nu prea imi place cum arata

sunt f diferite chiar la polul opus as spune, nu o vad pe angelina jucand in comedii si nici pe jennifer in filmele in care a jucat angelina.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Apr 19 2007, 11:22 AM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



angelina ... de departe!!! jennifer mi se pare plictisitoare, cum plictistor mi s-a parut si rolul de victima pe care l-a jucat dupa despartire. parerea mea e ca atunci cand suferi cu adevarat parca nu-ti vine sa te jelesti non-stop in public, la tv etc. si mai cred ca nici o femeie nu poate destrama o casnicie/relatie fericita asa ca nu ma grabesc sa o judec pe angelina pentru asta. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Apr 19 2007, 11:31 AM
Post #5





Musafir






sunt 2 frumuseti complet diferite (da, mi se pare ca sunt amandoua super frumoase).
jeniffer - genul de blonda draguta, finuta etc. dar nu ma omor dupa tipul asta de frumusete
angelina... mi se pare super frumoasa. e ceea ce inteleg eu prin femeie..
asta vorbind numai din punct de vedere fizic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Apr 19 2007, 11:43 AM
Post #6





Musafir






detasat angelina e frumoasa, emana senzualitate, iar ca si actrita a demonstrat in "Girl intrerrupted" ca poate, cat despre jennifer in afara de faptul ca are un par frumos mie personal nu imi spune nimic fizic, in afara de serialul "Friends" nu imi amintesc alte filme.... cred ca brad langa angelina e un pic in umbra (mai putin artistic).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 19 2007, 12:30 PM
Post #7





Musafir






Tin minte ca inainte de-a fi aparut Angelina in viata lui Brad Pitt era plina presa yellow de chestia ca el isi doreste o familie, deci copii, dar Jeniffer Aniston vrea sa se axeze pe cariera si nu vrea inca urmasi. La 35 de ani.
Eu nu zic ca nu-i normal sa faci copii la 40 de ani, e ceva normal in ziua de azi, dar cand vezi ca partenerul se perpeleste dupa copii si tu nu si nu, nu trebuie sa te mire faptul cand alta ii da ce-i trebuie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 19 2007, 01:03 PM
Post #8





Musafir






Eu nu stiu de ce fug actritele de postura de mamicute...chiar daca sunt la apogeu, au strans destui bani ca sa traiasca decent. Mie mi se pare cel mai nobil lucru sa dai nastere unui copil...e un lucru care te schimba, care te implineste...vorbesc si eu din auzite, ca mie nu mi s-a intamplat chestia asta inca, dar nici mult nu mai e pana atunci (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Oare foamea dupa bani cantareste mai mult?

Imi place ca Julia Roberts s-a apucat de facut copii.
Citeam ca Jennifer Aniston acum vrea sa faca copii si nu reuseste si nici nu prea are cu cine (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Ca sa vezi ironia sortii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 19 2007, 01:16 PM
Post #9





Musafir






Sa fim seriosi, cine o prefera pe Jennifer ? Mie mi se pare ca nu are sex-appeal deloc, imi pare f seaca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 19 2007, 01:19 PM
Post #10





Musafir






Am eu un coleg care-i innebunit dupa ea. Chiar ne-am certat pe chestia asta intr-o pauza de fumat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:01 AM