IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Atentie la mincarea uscata pentru animalele de companie
Diana.
post Oct 7 2008, 03:47 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am aflat din pacate intr-o conjunctura nefericita, ca mincarea uscata pentru catei si pisici oxideaza in cam 5 zile de la deschiderea pachetului.
Mincarea oxidata a dat cateilor mei (la amidoua fetele) probleme hepatice.
Medicii mi-au spus ca este preferabil sa NU cumaram mincare varsata si nici in cantitati mari.
Hrana uscata pentru catei si pisici trebuie sa fie depozitata in pungi sau cutii perfect ermetice.
Si Boni si Ara au probleme cu ficatul si cu splina din cauza mincarii uscate oxidate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Diana.
post Mar 23 2015, 06:11 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai nu o s-o gasesti in supermarket. Faci economie daca cumperi o punga mare si imediat ce o deschizi transferi bobitele in pungi care se inchid cu fermoar. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Eu asa am ajuns sa procedez. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Vezi ca la pentruanimale.ro pretul la Acana Regionals Pacifica Dog, sac de 13 kg este de 276.99 Lei - ma mic decit cei de la care ai luat tu fotografia initial.
In plus, la pentruanimale.ro transportul este de 19,9 RON, nu de 32 RON cit au celalti... Iar daca esti din Bucuresti, pentru orice comanda mai mare de 50 de lei, transportul este gratis. Eu cumpar numai de la ei din 2008.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 07:30 AM