IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Despre copii si ingeri...
Philia
post Feb 26 2009, 12:18 PM
Post #101


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Zibba, cuvintele sunt prea putine in astfel de momente. Nu pot sa spun nimic care sa te ajute ci doar sa iti fiu si eu alaturi, chiar daca virtual, si sa iti spun ca Domnul are un plan pentru fiecare dintre noi si ca oricat de mult ne-am dori uneori, nu il putem schimba.
Andrei va ramane mereu primul tau copil si sunt sigura ca, intr-un fel sau altul, vei fi si tu mamica unui ingeras pe care sa il transformi intr-un om cu care sa te poti mandri!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alina Mamurescu
post Feb 19 2010, 06:55 PM
Post #102


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 46
Joined: 12-February 10
Member No.: 7,976



Buna seara, mi-e mi-au murit doi ingerasi...Primul din cauza ca nu mai crestea si al doilea fiindca a fost calcat de o masina...O durere ca asta nu am mai avut niciodata!!!Nu ii voi uita!!Acum am 8 luni si mai sunt 4 saptamani si nasc o fetita pe nume Teo...Sper ca ea sa ne aduca iarasi un zambet pe fata, o clipa de fericire!!
Ingerasii mamei, nu va voi uita!!!Sa stati acolo si sa ma priviti!Mi-e dor de voi si sper sa va bucurati ca o voi avea pe Teo si ea imi va reda zambetul pe buze!!

This post has been edited by Book: Feb 19 2010, 06:59 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 22 2010, 01:03 PM
Post #103


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Alina, condoleante pentru ingerasii pierduti si felicitari pentru bebica Teo (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alina Mamurescu
post Mar 7 2010, 05:52 PM
Post #104


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 46
Joined: 12-February 10
Member No.: 7,976



QUOTE(Teocris @ Feb 22 2010, 01:03 PM) *
Alina, condoleante pentru ingerasii pierduti si felicitari pentru bebica Teo (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)


multumesc!!!!!!!!are acelasi nume ca tine, nu? (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 9 2010, 01:59 PM
Post #105


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



De fapt are acelasi nume cu fetita mea. Eu doar l-am imprumutat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alina Mamurescu
post Mar 9 2010, 05:03 PM
Post #106


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 46
Joined: 12-February 10
Member No.: 7,976



QUOTE(Teocris @ Mar 9 2010, 01:59 PM) *
De fapt are acelasi nume cu fetita mea. Eu doar l-am imprumutat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


a....nu stiam!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 9 2010, 05:20 PM
Post #107


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Alina, poate ai bunavointa sa ne lamuresti cu niste chestii:
1. "Acum am 8 luni si mai sunt 4 saptamani si nasc o fetita pe nume Teo." Asta ai scris tu in 19 februarie. Cum stim ca exista nasteri premature, nu e nici o problema, insa ieri ai afirmat ca fetita ta are deja o luna (desi nu a trecut nici pe departe o luna de atunci!) dar tu ai venit cu bebelusa acasa de doar doua zile...
Daca ne iei de proaste, e de rau. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

2. De ce ti-ai facut inca un user-clona? Poate ne dai un raspuns, insa fara abureli in genul celor de mai sus. Pentru ca inregistrarea de clone se lasa cu ban instant.

... Mai mare rusinea, zau asa!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9th June 2024 - 06:40 AM