IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tutoriale video de make-up. Vezi filmuletul si machiajul va reusi, Cum sa ne machiem in video: Filme cu sfaturi de machiaje
Bia
post Apr 7 2009, 01:30 AM
Post #41


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Gata! Trebuie sa fac ceva sa stau mai cu fata la camera... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) http://www.youtube.com/watch?v=fJ5Ut_BZp-Y
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Apr 7 2009, 01:40 AM
Post #42





Musafir






Pink!!! super (IMG:style_emoticons/default/wbounce.gif) Stii ca mai vreeeeem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Daca te apuci sa vezi canalele celorlalti (legate de make-up) o sa devii dependenta (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ca tot ziceai tu ca nu le ai cu compurile si cu youtube-ul, asta se va schimba!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 7 2009, 01:42 AM
Post #43


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Bia bravo, ai inceput super insa clipul tine 2,51 minute si machiajul e la jumatate de drum.
Fain ar fi daca nu vrei sa vorbesti sa intercalezi cu un text de genul: I`m using a X make-up base, samd pas cu pas ce faci ca sa inteleaga si incepatoarele (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


oops my bad, acum vad c-ai scris partea 1 oricum sugestia cu textul cu ce anume folosesti o pastrez (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 7 2009, 01:47 AM
Post #44


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Are 9 minute dar cica se proceseaza inca.
daca va pricepeti vreuna mai bine va dau parola sa ma luminati si pe mine. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Cred ca vedeati filmuletul mai repede daca vi-l trimiteam pe mess! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Offf, tehnica astaaaa...........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Apr 7 2009, 01:48 AM
Post #45





Musafir






Eu nu ma pricep la youtube (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Am canal dar nu am postat nimic pana acum; am adugat o tema, cateva filmulete la 'favorite' si cam atat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 7 2009, 01:49 AM
Post #46


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Mai stam un pic, poate merge... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 7 2009, 02:14 AM
Post #47


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



acum nu mai merge
cand incarci un clip pe youtube nu apare imediat insa nici nu-l trunchiaza. Daca incarci 9 minute de film cand a terminat de upload-at trebuie sa afiseze 9 minute.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 7 2009, 09:08 PM
Post #48


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 7 2009, 09:27 PM
Post #49





Musafir






Great (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Da` incearca sa pui oglinda undeva in dreptul camerei, dedesubt sau deasupra. E cam greu de urmarit un ochi din semiprofil (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) In rest, lumina-i buna, insa culorile nu se vad ca-n realitate, din cate imi dau eu seama. Da` sunt sigura ca daca experimentezi putin o sa ajungi la un rezultat optim pana la urma (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 7 2009, 09:40 PM
Post #50


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Da, o sa pun oglinda sub camera. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Poate merge. Nu stiu daca merge reglata camera ca sa vada culorile mai bine. Culorle sunt ca in poza in realitate, mai aprinse putin chiar ca in poza dar deh... Si o sa fac doar cu un ochi si pun camera pe ochi. Poate merge...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12th May 2024 - 09:42 AM