IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Maseuri, maseuze, kinetoterapeuti, Nume, telefon, oras
Diana.
post Feb 5 2009, 03:12 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



V-as ruga tare sa impartasim numele, datele de contact si orasul in care sint de gasit pentru maseuri, maseuze, kinetoterapeuti la care ati apelat si ati fost multumite.
Am nevoie acum de cineva in Craiova care sa vina acasa... si nu stiu pe nimeni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
RoxieFoxie
post Feb 10 2009, 04:21 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 41
Joined: 9-January 08
From: Momentan in Bucuresti
Member No.: 2,974



Dragele mele , incep acest topic dupa ce am dat un search pe Forum si nu am gasit prea multe informatii , asa ca imi cer scuze daca s-a mai vb despre subiectul asta. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Pai problema e simpla : caut sa merg la un masaj fie de relaxare fie terapeutic ( nu stiu numele lui exact , genul ala de masaj in care ti se rezolva durerile , nodurile , tensiunile, etc.)

Problema e ca am niste dureri de spate cam nasoale in ultima vreme (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) si un masaj ar prinde bine . Dar daca nu gasesc pe nicaieri pe cineva priceput in a rezolva pb. asta , si un masaj de relaxare merge ... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Daca mergeti la masaj sau cunoasteti din experienta voastra pe cineva , pe testate ( ma apuca frica sa stiu ca ajung pe la cine stie ce salon obscur , conditii jalnice , si mai trebuie sa ma si las pe mana vreunei incepatoare ), mi-ati fi de mare ajutor cu Adrese , preturi , recomandari etc. (IMG:style_emoticons/default/thankyou.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sasha.zvirid
post Jan 26 2016, 11:53 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 26-January 16
Member No.: 13,071



QUOTE(RoxieFoxie @ Feb 10 2009, 04:21 PM) *
Dragele mele , incep acest topic dupa ce am dat un search pe Forum si nu am gasit prea multe informatii , asa ca imi cer scuze daca s-a mai vb despre subiectul asta. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Pai problema e simpla : caut sa merg la un masaj fie de relaxare fie terapeutic ( nu stiu numele lui exact , genul ala de masaj in care ti se rezolva durerile , nodurile , tensiunile, etc.)

Problema e ca am niste dureri de spate cam nasoale in ultima vreme (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) si un masaj ar prinde bine . Dar daca nu gasesc pe nicaieri pe cineva priceput in a rezolva pb. asta , si un masaj de relaxare merge ... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Daca mergeti la masaj sau cunoasteti din experienta voastra pe cineva , pe testate ( ma apuca frica sa stiu ca ajung pe la cine stie ce salon obscur , conditii jalnice , si mai trebuie sa ma si las pe mana vreunei incepatoare ), mi-ati fi de mare ajutor cu Adrese , preturi , recomandari etc. (IMG:style_emoticons/default/thankyou.gif)


Buna. Sunt maseur pot sa-ti fac masaj relaxare sau masaj terapeutic. Pret este de 50 lei la mine acasa sau la domiciliu tau 60 lei vin cu masa de masaj. Numarul meu de mobil: 0756595552
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Maàt   Maseuri, maseuze, kinetoterapeuti   Feb 5 2009, 03:12 PM
RoxieFoxie   Feb 10 2009, 04:21 PM
sasha.zvirid  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 04:58 PM