IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

15 Pages V  « < 12 13 14 15 >  
Reply to this topicStart new topic
> EUROVISION
Corina
post May 30 2010, 07:25 AM
Post #131


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Melodia Germaniei nu mi-a placut absolut deloc. Din punctul meu de vedere nu merita locul I. Mi-a placut foarte mult de ai nostri si melodia Greciei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 30 2010, 10:33 AM
Post #132


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Mie cel mai mult mi-a placut melodia Ucrainei (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) , apoi mi-au mai placut Spania si Rusia... Si a noastra! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Melodia Germaniei mi-a placut, dar nu extraordinar. A Greciei nu prea mi-a placut, nici a Moldovei. (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Si n-am reusit sa inteleg cum de ne-au dat atatea puncte tarile nordice (IMG:style_emoticons/default/debile.gif) si noi lor.
Ma bucur ca am iesit pe locul 3, mi-a placut melodia, si interpretarea si tot. (IMG:style_emoticons/default/thumbsup.gif) Desi la toate melodiile mi s-a parut ca s-a falsat cate putin, pe alocuri, dar probabil si emotiile sunt foarte mari...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post May 30 2010, 03:57 PM
Post #133


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Voi vb serios ... germania a castigat cu melodia aia??? (IMG:style_emoticons/default/limbosul.gif) (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) ...Io nu am vazut eurovisionul , da bine am facut ca ma enervam la culme .. Ce melodie de 2 bani frate .. oare cu cat a fost platit sa gastige germania?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post May 30 2010, 07:35 PM
Post #134


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322




"Eurovision: Romania a luat "bronzulLena, reprezentanta Germaniei la Eurovision, a castigat competitia din 2010, in timp ce Paula Seling si Ovidiu Cernauteanu, care au participat la concurs din partea Romaniei cu melodia "Playing with Fire", au iesit pe locul trei, egaland performanta obtinuta in 2005 de Luminita Anghel si Sistem.
[b]Reprezentantii Romaniei au primit 12 puncte doar din partea Republicii Moldova, in timp ce Portugalia, Spania, Norvegia si Suedia le-au acordat reprezentantilor tarii noastre cate 10 puncte
. "
Articol din 9 AM

http://www.youtube.com/watch?v=cDjll7TYIEE&feature=player_embedded[/b]
Bravo Romania! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 30 2010, 09:39 PM
Post #135


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Eu de la melodia noastra am remarcat cel mai mult...cat de sexoasa si frumoasa este Paula Seling. Are o fata de papusa si o prinde tare bine stilul asta, e flawless. Iertata sa imi fie superficialitatea, dar in rest nu prea ma misca melodia, prea comerciala nu stiu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 30 2010, 11:17 PM
Post #136


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Buna totusi pentru eurovision, cam astea prind, am bagat eu de seama, in concursul asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post May 31 2010, 01:24 AM
Post #137


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Felicitari Paulei si lui Ovi (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) ! Inca o performanta pentru Romania. MI-au mai placut melodiile Turciei iar pe a Frantei poti face un jogging de milioane....de franci francezi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) sau aici don concurs

This post has been edited by sylvia_31: May 31 2010, 01:50 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 11 2014, 12:55 AM
Post #138


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Paula si Ovi au fost ok si anul acesta. Dar nu se poate nimeni bate cu "femeia cu barba".
La amult propun sa trimitem femeia cu doo capete, asa sigur le luam piuitul tuturor...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post May 11 2014, 05:16 PM
Post #139


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Si pe mine m-a enervat si dezgustat rezultatul... E clar e ceva putred la mijloc, pe acolo, cum de-altfel sunt toate treburile/toate concursurile, mai nou... In fine.
Romania a stat binisor, se putea si mai bine. Paula Seling canta superb, dar melodia de-aseara n-a pus-o in lumina, spun eu. Nu se compara aparitia lor pe scena din 2010, cand au fost pe locul 3, fata de acum. Nu spun ca n-a fost bine si acum, a fost foarte bine, dar se putea o melodie mult mai frumoasa, mai... altfel. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 22 2014, 01:02 PM
Post #140


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950




Eram plecata din tara cand a fost, dar melodia noastra nu mi-a placut de la inceput. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 Pages V  « < 12 13 14 15 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 05:22 AM