IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Spectrele fostelor iubiri
Diana.
post Jan 5 2008, 03:52 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Forte, cu mine cum ramine, ha? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jan 5 2008, 04:00 PM
Post #22





Musafir






nici eu nu prea merg singura la shopping si alte cele...pt ca ma plictisesc singura...asa daca sunt cu cineva...mai rad ..mai fac o caterinca..e mai distractiv (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Jan 5 2008, 06:47 PM
Post #23





Musafir






QUOTE(fortelady @ Jan 5 2008, 10:32 AM) *
doctore, nu vrei sa te mariti cu mine (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ? (stiu, am cerut-o aseara si pe anjel de nevasta, da io zic ca putem face impreuna un fericit menage a trois)

(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Why not?! Incercam, incercam, cine stie? Poate am o revelatie...si asa le tot repet prietenelor si colegelor de servici ca m-am saturat de muraturile si impotentii (din toate pctele de vedere, inclusiv intelectual) din jurul meu si ca am de gand sa incerc varianta lesbi, pai nu?! Problema e cum facem dragoste, ca mie-mi place sa-mi rascheteze o mustata sau o barba pielea?

Divi draga, am si eu momente de pesimism, da' la mine se manifesta astfel: injur de mama focului si spun ca-i dau naibii pe toti si plec capsunareasa in Spania!

This post has been edited by dr_wise: Jan 5 2008, 06:52 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jan 5 2008, 07:39 PM
Post #24





Musafir






Eu una ma duc si la o cafea singura, mai ce-mi place sa savurez aroma, sa ma uit la lume, eventual sa trag cu urechea la discutiile de la masa vecina, daca am timp mai mult la dispozitie imi iau si-o carte dupa mine.
La shopping tot singura imi place. Am o prietena si pe Mr. kalua cu care ma mai duc, dar fiecare isi vede de treaba lui si ne intalnim iar de obicei cand mergem sa platim sau facem un intermezzo sa bem o cafea sau sa mancam ceva (asta la o session de multe ore).
Nici eu n-am plans pe nimeni, mai degraba imi sticlesc ochii cand ma gandesc ca ma ofer pe piata, ca single se umbla mai mult, se cunoaste mai multa lume, te mai intalnesti cu unul de cateva ori pana-ti dai seama ca-i nu-i nimic de capul lui, apoi cu altul, in orice caz viata-i mult mai palpitanta. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 5 2008, 07:45 PM
Post #25





Musafir






sorry de offtopic - doctore promit ca cumpar un vibrator cu mustati special pentru tine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) daca vrei senzatii mai tari de raschetat, viu cu peria de curatzat masina

redevenind serioase- nici eu nu am probleme sa ma duc singura la shopping. mai ales ca pasiunea mea de dat cu cardu' prin POS-uri e celebra... cre' ca as innebuni pe unu' care sa stea dupa mine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) - in general nu am probleme sa fac chestii singura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) cred ca pic de fapt in extrema cealalta, am fobie de oameni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jan 5 2008, 08:12 PM
Post #26





Musafir






nici mie nu mi plac aglomeratile cred ca si eu am fobie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Jan 5 2008, 10:04 PM
Post #27





Musafir






QUOTE(fortelady @ Jan 5 2008, 07:45 PM) *
sorry de offtopic - doctore promit ca cumpar un vibrator cu mustati special pentru tine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) ...hmmmm.....exista?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jan 5 2008, 11:25 PM
Post #28





Musafir






vibrator cu mustati asta i buna (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
se poarta brazilian si la barbati mai nou e la moda epilatul
apropo Backam a ajuns si idolul homosexualilor pt ca se epileaza si poarta tanga
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jan 6 2008, 04:22 PM
Post #29





Musafir






doctore, cam asa eram si eu: timp pentru mine, ioc. sa merg singura la shopping? nici nu ma gandeam.
si am invatat, in ultimii ani ca e chiar fun si relaxant sa merg singura la shopping, sau intr-o librarie, unde stau sa citesc, la o cafea etc. la cinema n-am ajuns inca singura, acolo am fost in general la filme de copii (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) si din cand in cand, cu prietene la filme serioase.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jan 7 2008, 06:12 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



mi s-a mai intamplat sa plang dar nu pt mult timp pt ca de obicei aparea ceva nou la orizont. dar ce-mi place mie la rupturile astea este ca asa te ambitioneaza sa arati mai bine si sa zici NEXT PLEASE!
nu mai imi este teama de despartiri, nici macar de un eventual divort. sigur ca nu-mi doresc asta pentru mine dar se poate intampla, nu? se poate intampla oricui.
fostele iubiri? le-am si uitat, toate se uita, de aceea ajung foste.pentru ca n-au fost adevarate,doar ni s-a parut la un moment dat ca nu putem trai fara x sau y. dar uite ca se poate.
QUOTE(kalua @ Jan 5 2008, 07:39 PM) *
Eu una ma duc si la o cafea singura, mai ce-mi place sa savurez aroma, sa ma uit la lume, eventual sa trag cu urechea la discutiile de la masa vecina, daca am timp mai mult la dispozitie imi iau si-o carte dupa mine.
La shopping tot singura imi place. Am o prietena si pe Mr. kalua cu care ma mai duc, dar fiecare isi vede de treaba lui si ne intalnim iar de obicei cand mergem sa platim sau facem un intermezzo sa bem o cafea sau sa mancam ceva (asta la o session de multe ore).
Nici eu n-am plans pe nimeni, mai degraba imi sticlesc ochii cand ma gandesc ca ma ofer pe piata, ca single se umbla mai mult, se cunoaste mai multa lume, te mai intalnesti cu unul de cateva ori pana-ti dai seama ca-i nu-i nimic de capul lui, apoi cu altul, in orice caz viata-i mult mai palpitanta. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


of ca bine zici! si eu obisnuiam sa merg singura la shopping sau sa ma lalai creanga prin oras ore intregi, chiar daca mai tarziu ma intalneam cu prieteni/prietene! mergeam f multi km pe jos, ma zgaiam in vitrine, la lume, la pomi, la masini....nu era nimeni langa mine care sa se planga de dureri de picioare sau sa vrea sa ne oprim...
acum lucrurile s-au schimbat, adica al meu sot e genul opus la treburi din astea. vrea sa facem totul impreuna..shopping,plimbari, cafenele etc iar eu cateodata asa tanjesc dupa plimbaricile mele....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 10:47 AM