IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Glanda tiroida, Hipertiroidismul
elacaterina
post Feb 4 2008, 08:36 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 76
Joined: 2-February 08
Member No.: 3,204



buna fetele...mi-am facut si eu intr-un final programare la doctor pt un control la glanda tiroida ,spun intr-un final pt ca e activa de aproximativ 5-8 ani dar nu ma deranjeaza foarte mult sunt anumite parti care chiar imi plac si la care nu as prea vrea sa renunt,ex:mananc cat vreau,cand vreau si nu ma ingras,daca trece o zi fara sa mananc pierd 1 kg...dar binenteles si partile rele,ex:stari de nervi,oboseala,insomnii,caderea parului......
Poate cineva sa ma ajute cu niste sfaturi,pt ca la prima vedere asistenta care mi-a facut programarea mi-a spus "aa o sa iei un tratament si mai pui si tu niste carne pe tine"problema este ca eu nu vreau sa mai pun carne pe mine chiar deloc pt ca imi place cum sunt acum si majoritatea persoanelor pe care le-am intrebat au spus ca tratamentul ingrasa si eu nu vreauuuuuu,cum nici asistenta nu e de acord sa imi faca operatie direct,incerca sa ma corupa sa fac tratament si sa nu ma operez ca sunt mica(21 ani)si ca nu este nevoie ca nu e asa de avansata.... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
elacaterina   Glanda tiroida   Feb 4 2008, 08:36 PM
divi2007   eu zic ca tu slabesti si de la starile de nervozit...   Feb 4 2008, 10:14 PM
elacaterina   de stresat ma stresez destul de repede dar degeaba...   Feb 4 2008, 10:33 PM
divi2007   e car ca prin stres nu vei rezolva nimic si vei vb...   Feb 4 2008, 11:57 PM
elacaterina   ai dreptate chiar nu merita sa ma enervez..o sa in...   Feb 5 2008, 12:04 AM
divi2007   magne B6 chiar nu are ce rau sa ti faca pt ca e pe...   Feb 5 2008, 12:10 AM
elacaterina   da de obicei cand ma enervez ,ma sperii sau imi e ...   Feb 5 2008, 12:26 AM
divi2007   eu zic sa ti faci si glimecia   Feb 5 2008, 12:34 AM
elacaterina  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 21st May 2024 - 01:00 AM