IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rochii de mireasa, Modele.Fotografii cu cele mai frumoase rochii de mireasa
Diana.
post Jan 17 2012, 12:49 AM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Te omor daca probezi rochia inainte de cerere, Bia! Cu mina mea!


Si zeitele erau prin mitologii! Eeeee!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 17 2012, 01:28 AM
Post #22


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Aoleu, bine. Nu probez. Dar mor de curiozitate! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rory
post Jan 20 2012, 11:52 AM
Post #23


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 3-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,889



M-am indragostit de rochiile de la Pronovias - si cateva din cele de mireasa, dar si cele pentru Cocktail... Sunt modele superbe.
Cred ca in curand o sa-mi contactez croitoreasa, e prea scump pt mine sa cumpar direct din magazine (n-am fost sa probez, dar am vazut pe site-uri ce preturi sunt...).

O zi buna, fetelor!
Va tin la curent cum decurg evenimentele (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 20 2012, 12:05 PM
Post #24


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sint intr-adevar foarte frumoase. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Voi ce parere aveti de Pnina Tornai, colectia de primavara-vara 2012 ?
Rochiile de mireasa de la Pnina sint supraevaluate sau mi se pare mie? In state e o adevarata nebunie cu designerul asta (e femeie )...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 20 2012, 02:23 PM
Post #25


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Daa seamana cu rochiile zeitelor din mitologia greaca, e foarte frumoasa! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Biaa, te mariti???? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joita lucian
post Feb 1 2012, 03:43 PM
Post #26


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 1-February 12
Member No.: 10,956



QUOTE(Maàt @ May 22 2008, 06:20 PM) *
Rochii de mireasa: Modele de rochii de mireasa. Fotografii cu cele mai frumoase rochii de mireasa

Enjoy!

(IMG:http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/3925_3.jpg) (IMG:http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/3926_4.jpg)

Recomand pe cei de la PR...pt rochii de mireasa au preturi rezonnabile fata de alti si rochiile sunt aceleasi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rory
post Feb 1 2012, 09:18 PM
Post #27


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 3-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,889



Fetelor (si nu numai (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ), m-am hotarat!
O sa merg pe modelul de la Pronovias (cel roman, grecesc, in fine - FAMOSA) - Bia, sper din suflet sa nu te superi!

Am fost aseara la croitoreasa mea si, cu modificarile de rigoare (fara trena, decolteul mai putin generos, braul si umerasii sa fie tot din material alb), o sa mi-o fac pe comanda.
Cu tot cu voal (si din materiale fine, care pica frumos, care nu se sifoneaza, ma rog, croitoreasa stie mult mai bine) o sa ajung undeva pana in 1400-1500 ron (si NU euro). Ceea ce mi se pare super bine.
O sa merg la masuratori si probe dupa Pasti (mai slabesc, ma mai ingras).

Mi s-au recomandat niste sandale cu siret, care vine pe picior, ca sa fie "in tema"... Asa ca sunt in alte cautari acum.
Am rezolvat si cu restaurantul si cu biserica si cu aranjamentele florale, ne-am dat comanda si de verighete, suntem pusi pe treaba, ce sa mai... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ne-am facut si textul pentru invitatii, ne-am stabilit si la model... Zvonul l-am raspandit deja, ca sa stie lumea sa nu-si faca alte planuri.

Ca si "marturii", ca sa nu mergem pe stilul clasic, ne gandim la o surpriza pentru invitati (dar inca n-am gasit sursa de unde sa cumparam) - cum la nunta va participa aproape numai tineret (90%) si cum toti sunt mari petrecareti si dansatori, ne-am gandit sa cumparam pt fiecare cate-un instrument muzical din acela "maracas" (se tin in mana si fac un zgomot frumos de backing). Am vazut ceva pe net, dar putin cam scump (mai ales pentru 150 invitati, cel putin!), trebuie sa mergem sa cautam si personal prin magazine. Sper sa placa. Ne gandeam si la fluiere, dar... tot noi ne-am razgandit ca nu vrem discoteca si enough is enough! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

Scuze ca nu intru foarte des, dar plecam dimineata (pe -18 grade) de acasa si mai ajungem seara tarziu destul de epuizati...

Pup si o seara buna rau! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Feb 2 2012, 12:28 AM
Post #28


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nu ma supar! Pana m-o cere pe mine mister (DACA m-o cere) mi-oi schimba obsesia! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Di, mie nu-mi plac deloc cele Pnina.

This post has been edited by Stiletto: Feb 2 2012, 12:28 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jennylaw225
post Jun 5 2012, 07:50 AM
Post #29





Musafir






Buna ziua, am o nunta pentru a participa în luna viitoare şi mă întrebam dacă există ceva care va fi disponibil arata bine si elegant pe mine. Am cautat, dar unele tipuri de caut ceva de genul gat lung si tipul de celebrităţi, care a purtat în funcţiile de atribuire a lor.
---------------------
Modele de rochii de mireasa 2012 de la Carolina Herrera
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Beatrice
post Jul 18 2012, 02:44 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 5
Joined: 18-July 12
Member No.: 11,326



Interesante rochiile de mireasa pe care le-ati postat dar cred ca este nevoie sa ne informam si cu privire la rochiile de seara care sunt necesare la o nunta sau poate rochiile de nasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:21 AM