IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Oare sunt gravida ???
MICCHAEL1980
post Feb 24 2008, 08:41 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 24-February 08
Member No.: 3,362



Buna seara.Am o problema fff grava, menstruatia trebuia sa imi vina de pe data de 19 feb dar nici macr un semn!!!!!Mentionez ca eu si prietenul meu ne-am protejat cu prezervativ care nu s-a rupt niciodata iar in urma cu o luna menstruatia mea a tinut neobisnuit de mult cam cu 4 zile mai mult,decat in mod obisnuit.Pana acum imi venea la regulat daca nu chiar mai devreme cu o zi.Mai am de adaugat un ultim amanunt:in urma cu 2 saptamani in timpul conactului prietenul meu a observat un lichid mai abundent la baza penisului in momentul cand s-a retras in afara; e posibil sa fi fost sperma din prezervativ scursa si aceasta sa fi ajuns in interior,sau sa fie de la mine din cauza excitatiei???Alta intrebare care va pun: se pote trensmite sperma in vagin daca practicam sexul oral???(noi am facut si asta). Sunt fff stresata si disperata!!! Va rog mult sa imi spuneti daca sunt sanse sa fi ramas gravida.
Va multumesc mult si stept sfaturile voastre.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 3rd June 2024 - 02:39 PM