IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

15 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cum va imbracati la nunti?, Elegant sau... nu prea?
mititik
post Jun 26 2007, 03:22 PM
Post #21


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Evident ca nu ma supar, doar de aia v-am intrebat, sa aflu pareri obiective! Sa fiu sincera, nici pe mine nu ma incanta extrem de tare, dar zau ca nu am idee ce as putea imbraca! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Nunta o sa fie in Bucuresti la un restaurant nu de mari fitze!
Dar voi ce m-ati sfatui sa imbrac? Eu as fi vrut ceva care sa imi scoata in evidenta talia! (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jun 26 2007, 03:26 PM
Post #22





Musafir






Eu as merge pe ceva lung...si verde (indiferent de nuanta) ca tot e la moda acusica. Ma duc diseara sa probez rochia sora-mii si daca-mi vine, am scapat de alergatura...o s-o port la cele 2 nunti pe care le am in curand. Pun poza cu rochita (mie-mi place f mult) zilele urmatoare, daca ma incape. Si eu tot pe capitolul talie vreau sa pun accent.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 26 2007, 03:28 PM
Post #23





Musafir






Mititik, ai picioare frumoase? Daca da, ia baga foarfeca in asta lunga si-ai scos-o.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Jun 26 2007, 03:30 PM
Post #24





Musafir






Sincer, mie-mi place stilul clasic - elegant pt seara, iar la Wanda gasesc totdeauna ceva potrivit pt mine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mititik
post Jun 26 2007, 03:32 PM
Post #25


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Kalua, am picioare subtiri, ca sunt slabuta si nu prea imi place sa port fuste scurte! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Adica sa fie cel putin pana la genunchi! Tu cat de scurta zici sa o fac pe asta, ca nu cred ca ar merge sa o tai prea mult?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jun 26 2007, 03:39 PM
Post #26





Musafir






doamne si eu am o rochie aproape la fel (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) dupa parerile citite nici nu o mai imbrac
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midnight
post Jun 26 2007, 04:59 PM
Post #27


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 216
Joined: 19-March 07
From: Timisoara
Member No.: 1,366



Singurul lucru de 'rau' pe care il pot spune despre tinuta din foto e ca e conventionala pana in panzele albe (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si din cauza asta nu o vad potrivita pe o femeie tanara din secolul 21. E exact ce te-ai astepta sa vezi la o nunta in Ro, dar ii lipseste sclipirea de originalitate. Din cauza asta as evita corsetele si pliurile cat de mult posibil.
Daca ai picioarele subtiri ca poti purta orice lungime, desi cea mai flatanta, pentru toate tipurile de picioare, cred ca este cea pana la genunchi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mititik
post Jul 5 2007, 01:13 PM
Post #28


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Am fost in magazinul Victoria si am ramas definitiv dezamagita. Toate rochiile de ocazie mi s-au parut mult prea impopotanate, cu o mie de culori, margelute si paiete. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Si materialele pareau atat de ieftine (desi rochiile sareau bine de 5 milioane) si plasticoase multe dintre ele!
Singura care mi-a placut si mi-a venit perfect .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 5 2007, 01:23 PM
Post #29





Musafir






Mie-mi place. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si-ti sta perfect.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jul 15 2007, 01:18 PM
Post #30





Musafir






Dragutelor, pun si eu costumatia mea de aseara. Mentionez ca intr-una din poze se vede ca n-am sanii chiar perfecti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , dar eu am pus poza sa subliniez croiala rochitei. Va spun, cu mana pe inimia, ca e prima data, dupa multa vreme, cand sunt si eu multumita de cum am iesit in poze (asta evident, se datoreaza noii siluete (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ).
(IMG:http://i143.photobucket.com/albums/r158/roxanica10/DSC01157.jpg)
(IMG:http://i143.photobucket.com/albums/r158/roxanica10/DSC01200.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:19 PM