IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Revista propriei tale nunti?
CristinaCristina
post Mar 29 2013, 01:25 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 9
Joined: 14-September 12
Member No.: 11,419



Buna fetelor!

As vrea tare mult sa va cer un sfat!

Am avut o nunta superba in 2012 insa nu sunt foarte multumita de albumul foto Am tot vrut sa il schimb, sa il fac eu, nu stiu, am toate imaginile si as vrea sa ii dau o forma noua inedita. Ei, de curand am descoperit pe cineva care iti transforma imaginile de la nunta in propria ta revista. Pe langa imagini ai ocazia sa iti spui si povestea.

Imi suna tare bine ideea dar nu stiu daca merita sau nu sa investes in asa ceva.

Am sa va dau un link spre una din revistele facute de ei ca sa va faceti o idee, sper sa nu fie considerata reclama. - o vizita la regulament, va rog - multumim frumos.

Va rog mult, dati-mi un sfat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiaico
post Mar 29 2013, 03:19 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 12
Joined: 29-March 13
Member No.: 11,744



nu vad link-ul... poate il poti posta fara www... cat costa treaba asta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 29 2013, 03:22 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Persoana respectiva a venit sa faca spam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A postat un mesaj identic (copy/paste) si prin ale parti. Iar spamul nu este ok, chiar daca nu are "www" . (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EcadaOmbres
post May 11 2015, 10:14 PM
Post #4


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-May 15
Member No.: 12,850



Rochia de mireasa scurta Denise impresioneaza prin simplitatea croiului ales, dar si prin atentia deosebita acordata detaliilor. Confectionata din dantela solstice, rochia de mireasa scurta se remarca datorita broderiei pretioase aplicata manual, dar si datorita cupelor care iti pun in evidenta bustul si combinatiei dintre dantela si tafta. Simplu de purtat si accesorizat, rochia de mireasa scurta Denise te va scoate din tipare, conferindu-ti o aparitie inegalabila.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
bridesvbe
post Jun 16 2015, 08:26 PM
Post #5


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 13
Joined: 16-June 15
From: Suceava
Member No.: 12,877



Poti sa iti faci singura chestia asta. Folosesti photoshop cu addons pt nunta si ai o gramada de chestii pe care le poti face, doar sa ai rabdare sa te uiti la vreo 2-3 tutorial. Salvezi ce ai facut si mergi la o tipografie ceva si iti printeaza cum nu ai vazut.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:04 PM