IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Kosmodisk - eficient sau placebo?, impresii
lxn
post Mar 27 2008, 05:28 PM
Post #1





Musafir






Eu am scolioza de ceva vreme, acum cativa ani am facut recuperare si se mai ameliorase gradul de deformare, insa nu am mai avut timp sa continui tratamentul inceput si iata ca acum am iarasi probleme cu coloana. Ma doare spatele daca stau prea mult timp in picioare, daca fac efort sau daca stau prea mult pe scaun fara spatar etc.

Am auzit de existenta unui Kosmodisk, insa prezentarea de pe site-ul lor tot nu ma convinge ca va fi eficient. Am mai gasit pareri pe un singur forum, insa 80% erau negative. In elady am mai multa incredere, de aceea va intreb:

Ati folosit Kosmodisk, este eficient sau nu-si face treaba?
Aveti vreo recomandare de dispozitiv/aparat sau ce o fi el pentru coloana, eficient si bun?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Teocris
post Nov 15 2012, 09:19 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu ma tot intreb cum reuseste o banda magnetica sa reduca, ba chiar sa elimine, durerile de spate (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Pana acum nu m-a convins (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
lxn   Kosmodisk - eficient sau placebo?   Mar 27 2008, 05:28 PM
ioannaraluka   Au folosit parintii mei...apa de ploaie. Cred ca l...   Mar 27 2008, 05:41 PM
Fanny   Lexie, chiar daca gimnastica de recuperare ai facu...   Mar 27 2008, 08:27 PM
lxn   Stiu, Fanny, tu ai dreptate, insa nu mai tin minte...   Mar 27 2008, 08:40 PM
smile07  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:07 PM