IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aerobic
maddy26
post Jan 9 2006, 02:25 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 53
Joined: 8-December 05
From: bucuresti
Member No.: 29



Poate stie cineva de o sala  de aerobic in zona stadionului Lia Manoliu...
Am auzit ca ar fi una cu instructori tari pe acolo , dar nu stiu exact unde si cum se chiama ...
Va pup .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 10 2006, 05:49 PM
Post #2


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



vreau si eu una in zona grivita-1 mai. cunoscatoare si insotitoare?  :fluierat:


:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 11 2006, 05:46 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
Poate stie cineva de o sala  de aerobic in zona stadionului Lia Manoliu...
Am auzit ca ar fi una cu instructori tari pe acolo , dar nu stiu exact unde si cum se chiama ...
Va pup .


:hohote: :hohote: :hohote:...ca sa vezi ce kestie...pe eva o tipa spunea ca sala asta "tare" este chiar langa Restaurantul Arena.sincera sa fiu, acest restaurant se vede de la mine din casa, dar nu am avut curiozitatea sa vad ce e langa resturant (trecand in fiecare zi pe acolo,nu mi s-a parut a fi o sala de fitness, dar daca te intere, pot sa vad maine ce si cum).

si pe mine m-ar intere o sala de fitness relativ aproape de casa (stadionul Lia Manoliu), dar nu am gasit.

despre salonul Esenza" stie cineva ceva?tot de o tyipa aflasem ca se face Tae-bo k lumea....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maddy26
post Jan 12 2006, 11:35 AM
Post #4


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 53
Joined: 8-December 05
From: bucuresti
Member No.: 29



Eleni , daca ai putea sa verifici cum sta treaba pe acolo, ti-as fi pe veci recunoscatoare ... :-*
Daca vrei sala de forta , eu am fost la Miramar ...e OK..Au multe aparate si nu este foarte aglomerat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 12 2006, 12:21 PM
Post #5


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



maddy, se pare ca astazi nu ajung afara cu bebitzu' meu, k am uitat ca avem programare la dermato.dar maine sigur voi iesi.

mai este o sala (sper ca nu de asta e vorba), oarecum paralela, da usor in diagonala...eeeeeee...intelegi tu, nu rade de exprimare, ma rog, o sala de numeste "dumsil"...ce pot spune....e micuta, e plina aproape tot timpul, dar nu exagerat de aglomerata, preturile sunt ok, numa' k am stat de vorba cu o instructoare de aerobic, si mi s-a parut cam....nu stiu-cum...cam ..."adolescentina"...ma gandesc ca ce poate sa tie pustoaiaca aia?si parca nu am incredere, dar uite, ma mai duc maine si acolo....sa mai vad ce preturi, ce aparate au...sa vedem...

zi-mi si mie pls.mai multe de miramar, ca tare aproape ar fi de mine...eu auzisem ca nu e kiar asa curat, si nici prea grozav...dar acum depinde si de fiecare cum vede lucrurile...

tie cum ti s-a parut?
e aglomerat?
instructorii sunt bunutzi?se ocupa de tine?
au aparatura multa si buna sau te iei la bataie pe aparate?
ce sex predomina p'acolo?k parca nu-mi vine sa merg unde sunt numa' barbati...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maddy26
post Jan 12 2006, 02:31 PM
Post #6


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 53
Joined: 8-December 05
From: bucuresti
Member No.: 29



La Miramar sunt doua sali : una mixta si una doar pentru femei.Eu am fost la aia pentru femei ...Nu era foarte aglomerat , muzica antrenanta..Cam naspa era la vestiar .te schimbai si apoi iti duceai bagajele in sala ..undeva intr-o camera ...De curatenie ..ce sa zic ..Nu era spital ..dar nici jeg evident n-am vazut .Instructoarele  se implica cam cat vrei tu ..daca tragi de ele si insisti ..se ocupa..altfel ..te lasa in durerea ta .
Nu era rau , de ce sa zic ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 12 2006, 03:42 PM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



maddy, aici te feri la fitness, nu?k la aerobic e musai sa se ocupe de tine...si, se paote sa mi se ciordeasca cate ceva din geanta, adica tel, bani, acte?nu de alta, da's patita si in biserica cu genu' asta de "imbogatire" >:(

si how much?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 18 2006, 08:05 PM
Post #8


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



vreau si eu aerobiicccccc..
:'(

cine merge?? unde cum cand cat??

:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Jan 18 2006, 08:19 PM
Post #9


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



eu mi-am cumparat 2 dvd-uri unul cu pilates si unul cu exercitii cardio .... inca nu m-am apucat serios de ele  :rusinosul: :frustraree: dar sunt faine si e varianta cea mai ieftina si comoda de facut miscare .... programele au 1 ora si ceva si din cate am vazut se lucreaza bine toti muschii asa ca .... eu ma declar f incantata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 19 2006, 05:15 PM
Post #10





Musafir






Eu nu mi le-am cumparat ,le-am descarcat de pe DC  :P
Dar la fel , nu m-am apucat de ele si partea proasta cu sistemul asta e ca , cel putin eu , am tendinta sa o tot taraganez , adica mai niciodata nu am chef de ele :D
Ma gandesc ca daca mi-as face vreun abonament undeva si sa mai merg si cu o prietena care sa ma impinga de la spate poate ar fi mai multe sanse sa ma tin de ele  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:26 PM