IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cate flotari reusiti sa faceti?
Simonac
post Jul 31 2007, 03:14 PM
Post #21


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



hai sa ma bag si eu in seama...aseara am reusit sa fac cu chiu cu vai 10 flotari pt dame (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ..intr-adevar, bratele nu sunt lucrate mai deloc: asa ca mi-am propus sa-mi iau 2 sticle de jumatate (pe post de gantere) si sa fac ceva pana nu se flescaieste carnea pe mine... (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jul 31 2007, 03:21 PM
Post #22


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



flotari pe bune.....nul barat de la mine (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
in viata mea nu am putut si nici nu cred ca voi putea vreodata! Chiar si dupa 4 luni de sala.....(acum 4 ani (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) nu puteam sa fac! (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simonac
post Jul 31 2007, 03:50 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



incearca si ai sa vezi ca reusesti... cel putin astea pt doamne sunt mai usoare, din celelalte nici eu nu pot saa fac...cred ca nici nu stiu sa stau(oricum iti trebuie muschi, nu gluma...ca sa sustii posteriorul (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jul 31 2007, 03:56 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(Simonac @ Jul 31 2007, 04:50 PM) *
incearca si ai sa vezi ca reusesti... cel putin astea pt doamne sunt mai usoare, din celelalte nici eu nu pot saa fac...cred ca nici nu stiu sa stau(oricum iti trebuie muschi, nu gluma...ca sa sustii posteriorul (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) )


'posteriorul' (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) ce taaare......vai....eu l-am dat la schimb pe altul varianta sport (mai mic SI ATAT! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )
La mine e cam tragica situatia....nici la 52 de kg nu ma urneam de jos, si nici acum la 46 (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
cred ca trebuie sa dau si mainile la schimb! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Cat despre flotarile de doamne.....alea merg....dar parca am impresia ca trag matza de coada si prostesc lumea.....tinand cont ca pe bune sunt cam varza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simonac
post Jul 31 2007, 04:02 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



mamaaaaa, da' slaba mai esti... inseamna ca o duci cam rau cu musculetii si carnita
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jul 31 2007, 04:06 PM
Post #26


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(Simonac @ Jul 31 2007, 05:02 PM) *
mamaaaaa, da' slaba mai esti... inseamna ca o duci cam rau cu musculetii si carnita


care muschi? carnita mai avem de samanta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Io cica vreau sa ma duc la sala da'si bat joc prietenele mele de mine ca...'ce sa modelezi bre?' (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) oricum de o saptamana ma chinui sa mai iau ceva la bord...dar nu se leaga al naibii (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simonac
post Jul 31 2007, 04:15 PM
Post #27


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



la mine muschi...ioc. in schimb carnitaaaaa avem si de dat (se gaseste si impanata, la oferta)
tu ar trebui sa postezi undeva unde au cure de ingrasare...serios (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jul 31 2007, 04:27 PM
Post #28


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Nu-mi reuşeşte nici măcar una. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Mă bazez pe reîncarnare, poate în altă viaţă să am o fire mai sportivă. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 30 2008, 02:00 PM
Post #29


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu fac trei (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si febra musculara o saptamana.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Jun 30 2008, 02:22 PM
Post #30


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Eu fac 10, dar sunt flotari pe jumatate, adica sprijinta pe genunchi, nu pe varfuri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:35 PM