IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Fotograf pentru nunta
Diana.
post Mar 14 2013, 12:36 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Fotografii cu bloggeri ? Poate fotografi cu blog (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andreea0312
post Apr 4 2013, 06:37 PM
Post #12


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 4-April 13
Member No.: 11,752



Salutare dragi miresici! Ma numesc Andreea Simion si doresc sa ma specializez in fotografia de nunta. Ce-i drept, pentru a face asta trebuie sa incep de undeva.
Ofer serviciile mele foto complet gratuit (eventual chiar pentru o sedinta inainte sau dupa nunta, cum doriti), pentru ca as dori sa incep sa-mi fac un portofoliu.
Daca sunteti dragute sa ma ajutati, aici aveti cateva fotografii facute de mine ca sa va faceti o idee http://www.facebook.com/media/set/?set=a.5...0675&type=3 . Mentionez ca sunt din Bucuresti.

Va pup si va doresc mult succes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 4 2013, 06:43 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Buna, Andreea! Te rog frumos sa mai citesti o data regulamentul forumului. Multumim.

PS: Imi place foarte mult fata cu turban albastru. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Si spune si tu ca esti prietena cu Oana si Andrei, da? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Emanuel Zainea
post May 14 2015, 12:22 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 14-May 15
Member No.: 12,852



Nunta este un moment unic in viata si trebuie sa fie special. Amintirile sunt tot ceea ce mai ramane in urma unei zile pline de emotii, de drumuri de colo-colo. Cum poti surprinde un astfel de moment decat prin fotografii de nunta senzationale? Un album foto iti garanteaza faptul ca nu vei uita nici o secunda din ziua in care ai decis sa iti unesti destinul de persoana care iti este acum alaturi.

Aici intervin eu. Tot ce imi doresc este sa imi permiti sa captez trairile voastre din acea zi, clipele ce nu se vor mai intoarce dar care pot fi imortalizate prin obiectivul aparatului foto. Consider ca am in mana arma care poate opri trecerea timpului: aparatul foto!

Tu si sotul/sotia sunteti centrul atentiei mele din acea zi minunata! Vreau ca totul sa iasa bine si, mai mult decat orice, ma pun in locul vostru. Ma gandesc mereu cum mi-ar placea mie sa arate albumul meu foto, cum as vrea sa iasa fotografiile de nunta. Ma folosesc de cadru, fie ca nunta este in Bucuresti, fie ca este in alt oras… Daca stii cum sa privesti viata, lumea… gasesti un cadru ideal pentru a surprinde cele mai frumoase fotografii de nunta!

Vizitati site-ul: Fotograf pentru Nunta

Fotograf Nunta Emanuel Zainea
Intrarea Filioara, Nr. 2
Bucuresti, Bucuresti 010605
Romania
Telephone: +40 765 175 929
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:34 PM