IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Self Improvement, incercari de a ne intelege si a ne imbunatati
spiridus
post Nov 1 2007, 04:46 AM
Post #1





Musafir






buna fetelor,

ma gandeam mai ieri la cum reactionez in situatiile in care ma simt amenintata... si fac cam urat...
de exemplu, cand iubitul meu face/spune ceva ce nu-mi convine, sunt furioasa zile intregi si-mi scot (fara sa vreau) parleala pe el, ii fac scandal din te miri ce.

voi ce faceti intr-o astfel de situatie? si ce credeti ca ar fi o reactie buna, ideala?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
dona_r
post Dec 1 2007, 02:53 PM
Post #2


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 135
Joined: 18-September 07
Member No.: 2,247



multumesc scumpic,chiar esti scumpic (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) chestia este ca nu mai sunt chiar asa tinara,am 35 de ani!dar abia in ultimii ani am inceput sa ma cunosc mai bine,mi-am facut o analiza destul de sincera a ceea ce sunt,ce greseli am facut,si ce trebuie sa schimb in viata mea.iar faptul ca sunt o bleaga si vreau sa plac tuturor este unul din acele lucruri la care trebuie sa lucrez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
spiridus   Self Improvement   Nov 1 2007, 04:46 AM
pescarush   si unde e self improvement-ul aici? probabil ca es...   Nov 1 2007, 06:34 PM
angeldust   O tipa f desteapta mi-a spus odata ca nu ne enerva...   Nov 1 2007, 09:58 PM
spiridus   foarte Zen, angeldust :) aspir sa ajung si eu a...   Nov 2 2007, 05:33 AM
angeldust   Eh...pai cu totii aspiram :lol: Este si o vorba pe...   Nov 2 2007, 02:28 PM
Szimcsi   Eu eram cu "Serenity now" :lol:   Nov 2 2007, 09:06 PM
andutz   in momentele alea cand spune ceva ce "pushes ...   Nov 3 2007, 12:52 AM
dona_r   buna fetelor voiam si eu sa va cer parerea asupra ...   Nov 3 2007, 05:30 PM
scumpic  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 06:38 AM