IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Self Improvement, incercari de a ne intelege si a ne imbunatati
spiridus
post Nov 1 2007, 04:46 AM
Post #1





Musafir






buna fetelor,

ma gandeam mai ieri la cum reactionez in situatiile in care ma simt amenintata... si fac cam urat...
de exemplu, cand iubitul meu face/spune ceva ce nu-mi convine, sunt furioasa zile intregi si-mi scot (fara sa vreau) parleala pe el, ii fac scandal din te miri ce.

voi ce faceti intr-o astfel de situatie? si ce credeti ca ar fi o reactie buna, ideala?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
antenutza
post Jan 8 2008, 04:51 PM
Post #2


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 94
Joined: 13-July 06
Member No.: 420



angeldust ca bine zici... si eu tot incerc sa ma "imbunatatesc" ... nu prea imi iese cum vreau dar imi pun teluri si uneori le mai si ating... ideea este sa fii in permanenta impacat cu tine si atunci e ok...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
spiridus   Self Improvement   Nov 1 2007, 04:46 AM
pescarush   si unde e self improvement-ul aici? probabil ca es...   Nov 1 2007, 06:34 PM
angeldust   O tipa f desteapta mi-a spus odata ca nu ne enerva...   Nov 1 2007, 09:58 PM
spiridus   foarte Zen, angeldust :) aspir sa ajung si eu a...   Nov 2 2007, 05:33 AM
angeldust   Eh...pai cu totii aspiram :lol: Este si o vorba pe...   Nov 2 2007, 02:28 PM
Szimcsi   Eu eram cu "Serenity now" :lol:   Nov 2 2007, 09:06 PM
andutz   in momentele alea cand spune ceva ce "pushes ...   Nov 3 2007, 12:52 AM
dona_r   buna fetelor voiam si eu sa va cer parerea asupra ...   Nov 3 2007, 05:30 PM
scumpic  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 05:59 AM