IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Magazine cu produse naturale/organice/vegetariene, in Bucuresti
expose_yourself
post Jan 18 2007, 02:18 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 66
Joined: 29-September 06
From: Bucuresti
Member No.: 593



Nu am stiut prea bine ce nume sa dau topic-ului...nah de fapt caut un magazin special in Bucuresti cu produse organice..un magazin cu produse vegetariene...eh,unul care sa le aiba pe toate la un loc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Exista asa ceva in Bucuresti?Magazinele de la noi nu au multe optiuni vegetariene.. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) m-am saturat de supermarket-uri si produsele lor....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 18 2007, 02:27 PM
Post #2





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) tocmai ce am vazut topicul si credeam ca au dat spiderii iar peste noi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
expose_yourself
post Jan 18 2007, 02:52 PM
Post #3


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 66
Joined: 29-September 06
From: Bucuresti
Member No.: 593



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simonac
post Jul 20 2007, 09:58 AM
Post #4


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



era odata, candva, cam acum 7 ani unul pe floreasca, dar nu stiu daca mai exista...aveam pe vremea aceea o colega care facea yoga si manca numai grau incoltit cu miere, muguri de bambus si tot felul de ciudatenii...cauta bine ca gasesti cu siguranta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 20 2007, 10:37 AM
Post #5





Musafir






Plafar? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jul 20 2007, 05:35 PM
Post #6





Musafir






am cumparat grau incoltit de la plafar doamne ce urat miroasea (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) nu l am putut manca, mai bine l ai face acasa poate nu miroase chiar asa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simonac
post Jul 25 2007, 11:18 AM
Post #7


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 33
Joined: 11-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,925



eu numai cand vedeam cum aratau "mancarurile" colegei si... bleahhhh
groaznic... dar pt cine vrea neaparat... eu prefer sa mananc salate, cu toate ca si legumele din piata numai de gradina nu sunt; acum toti au solarii si baga la ingrasamant in ele... dar asta-i viata, sau mai bine zis asta e europa !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Feb 10 2008, 05:53 PM
Post #8


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Nush daca e neaparat ceea ce cauti, dar macar sa stie si alte fete din Buc: in pta Amzei, langa magazinul Nic este un supermarket plafat. Se numeste Ki-life si se gasesc acolo o multime: condimente, ceaiuri, cereale, fainuri, cosmetice, suplimente nutritive, uleiuri, carti, aromoterapie etc.

Este fain ca fiind ca un supermarket, te plimbi si citesti toate etichetele, nu stai la dispozitia unei vanzatoare...
De cate ori ma duc acolo, ies cu o sacosa plina (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Apr 29 2008, 04:49 PM
Post #9


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Nimphe sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca de la tine am aflat de magazinul asta.Azi am fost si mi-am cumparat de acolo 2 pungi de produse, sampon, lotiune pentru caderea parului, gel de dus, medicamente din plante pentru diverse afectiuni, alifii, ceaiuri, imi venea sa iau tot magazinul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Apr 29 2008, 08:27 PM
Post #10


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Multumesc (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Ma bucur ca am ajutat cu ceva (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 06:15 AM