IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Experienta: Cantitate sau calitate
laryysa
post Jan 10 2006, 11:59 AM
Post #21


niciodata sa nu spui niciodata
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,545
Joined: 12-December 05
From: Romania
Member No.: 93



  Clar AMANDOUA  :P :P

Daca e sa luam orice domeniu , pentru a ajunge sa ai experienta trebuie sa ai automat si cantitate si calitate .


Asa ca inainte  :hainoroc: :hainoroc: :pupaceala: :pupaceala: :pupaceala:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Jan 10 2006, 12:04 PM
Post #22





Musafir






Eu cred ca se cistiga experienta din cantitate adunind calitate, pe care trebuie sa o impartasesti mai departe!!!!!! :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Jan 10 2006, 12:06 PM
Post #23


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



super tare.
O noua teorie marca invisible: Experienta nu se acumuleaza, experienta se castiga si se transmite mai departe :D

:hainoroc: Mistaco
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella
post Jan 10 2006, 12:08 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Membru
Posts: 584
Joined: 7-December 05
Member No.: 11



QUOTE
Din pacate, societatea in care traim le vede pe fete cu experienta ca fiind ###### :(


ce ma enerveaza chestia asta!  >:(

Pt mine a fi o ###### inseamna a o persoana care primeste bani pt serviciile sexuale oferite.
Femeile ar trebui sa fie numite ###### doar pt ceea ce fac: adica fac sex pt bani. Contra cost. Atat.

Din pacate, la ora actuala, termenul este folosit de multe ori si pt a taxa o atitudine, un comportament, un anumit limbaj. (daca vorbeste urat, vorbeste ca o ######; daca are gesturi extreme, se poarta ca o ######; daca a avut mai multi parteneri, este ######, etc.)

Dar baieti, sa nu uitam: cuvantul ###### are aplicatii ptr ambele sexe! De cate ori n-am auzit  spunandu-se unui barbat ca este o ######? Iar aici a te purta ca o ###### inseamna a fi necinstit. A avea 2 fete. A nu-ti tine promisiunile. A insela cu sange rece...termenul de ###### sanctionand, de fapt, o deficienta morala!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laryysa
post Jan 10 2006, 12:10 PM
Post #25


niciodata sa nu spui niciodata
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,545
Joined: 12-December 05
From: Romania
Member No.: 93



QUOTE
super tare.
O noua teorie marca invisible: Experienta nu se acumuleaza, experienta se castiga si se transmite mai departe :D

:hainoroc: Mistaco



SUBSCRIU  :P :aplauze: :aplauze:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Jan 10 2006, 12:23 PM
Post #26





Musafir






Draga Ella in societatea asta, destul de "######" fiecare sex are problema lui, referitor la cantitate, eu spun ca femeile au o singura problema, <curajul>, in rest toate sunt la fel,iar la barbati<virilitatea> si toti suntem la fel, adica toti vrem sa o facem si cu alticineva,dar daca nu acelea sunt problemele de mai inainte atunci este treaba cu p.....a!!!!!! :- :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VisNetic
post Jan 11 2006, 08:20 AM
Post #27





Musafir






pt experienta este de nevoie de cantitate mai intai, ca sa ai de unde discerne calitatea.

ca om ce considera ca si-a ratat cariera (ce mai pole dancer iesa din mine...) consider ca la cei 12 sex partners care mi-aiu trecut prin mana, pot vorbi relativ in cunostinta de cauza de calitate; si impart calitatea aici in doua;
1.calitate pur carnala
2.calitate metafizica (fain termen, nu?)

ciudat ca nu le-am experimentat pe ambele in acelasi timp, cu acelasi partener.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Jan 11 2006, 12:08 PM
Post #28





Musafir






Eu zic ca la-ai experimentat dar nu ti-ai dat seama, ca doar "matale ai facut fizic" !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VisNetic
post Jan 14 2006, 10:20 AM
Post #29





Musafir






nope; calitatea pur fizica- daca vrei am avut-o de cele mai multe ori langa cineva pt care n-am simtit -o pe aia de-o numes eu metafizica si invers :(

in alte cuvinte m-am simtit cel mai bine langa oameni pt care nu simteam mare lucru si la fel m-am simtit ... banal langa oamenii de la care asteptam.. woahhh  stars si alte paralelisme..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella
post Jan 14 2006, 04:43 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru
Posts: 584
Joined: 7-December 05
Member No.: 11



QUOTE
Draga Ella in societatea asta, destul de "######" fiecare sex are problema lui, referitor la cantitate, eu spun ca femeile au o singura problema, <curajul>


Mistaco
nu te supara, dar ma omori cu chestia asta! e al doilea topic pe care scrii ca femeile sunt lipsite de curaj! chiar asa sa fie?
eu spun ca nu!
nu tuturor femeilor le lipseste curajul! (vezi ce-am scris la topicul "evaziune parteneriala si ai sa intelegi!  ;) si imi asum si eventualele comentarii negative, care pot apare tocmai din faptul ca am curajul de a spune ce gandesc)  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 05:59 AM