IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Oameni care iti aduc ghinion...
girl22
post Aug 23 2006, 08:20 PM
Post #11


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 105
Joined: 8-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 200



Toate ca toate,dar si mie imi poarta ghinion o prietena f apropiata.Este singura personana care daca merge cu mine in masina imi distrage atentia.Eu nu mai am probleme de genul asta,conduc de ceva vreme dar cand sunt cu ea e teroare.Tipa e si genul destul de complexata,la modul ca nu prea are bani,adica mai mult invidioasa.Dar ...cum am zis e genul de persoana in prezenta careia nu prea ma simt bine si cred eu chiar am ghinion cand sunt cu ea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Aug 23 2006, 10:24 PM
Post #12


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



poate vorbeste prea mult si gesticuleaza.. daca se intampla numai in masina.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 24 2006, 12:41 AM
Post #13





Musafir






Eh.....genul asta de "prietene" complexate si invidioase le cunoastem cu totii. Dar astea de obicei nu iti poarta ghinion ci se chinuie din greu sa ti-l creeze, e o mare diferenta. Solutia e cat se poate de simpla : Get rid of za biciz (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Aug 25 2006, 02:18 AM
Post #14


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Aici nu poate fi vorba de ghinion ci de cum iti alegi prietenele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Aug 31 2006, 03:31 PM
Post #15


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Dea, exista vampiri energetici, asta este un fapt arhicunoscut. Exista si multe legende aiuristice despre ei, in egala masura.
Insa, se pare ca prietenii, indiferent cat de vechi sau cat de buni, au si ei un termen de garantie. Care, ca orice termen, expira inevitabil.
Amintindu-ne expresia "mai bine un sfarsit rau, decat rele fara sfarsit", iti urez sa-ti faci prieteni noi si buni chiar printre noi. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jun 8 2007, 07:52 PM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



am si eu cunostinte de genul.
desi nu mi au facut niciodata nimic,in prezenta lor ma simt aiurea,agitata si simt ca nimic nu imi merge.
(IMG:style_emoticons/default/glare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jun 8 2007, 09:33 PM
Post #17





Musafir






si eu am cunostinte in prezenta carora nu ma simt bine, simt o stare de agitatie in prezenta lor dar ii evit pe cat posibil si discut f la obiect adica nu ma intind la vorba ca si cu prietenii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marymag
post Jul 31 2007, 08:32 PM
Post #18


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 31-July 07
Member No.: 1,958



QUOTE(blu_dea @ Aug 22 2006, 03:26 PM) *
Fetelor,de mult tot tin sa va impartasesc acesta parere a mea.Voua nu vi se intampla ca in prezenta anumitor oameni sa nu va simtit bine,sa aveti o stare de disconfort,desi nu va certati cu pers respectiva?Eu am intalnit cateva pers.de genul asta.Nu a fost o problema,le-am evitat.My big problem este ca prietena mea cea mai buna imi aduce ghinion!Imi dovedeste asta de fiecare data cand ne vedem/auzim.Mi-e greu sa exemplific acum,dar,credeti-ma,e o constatare facuta dupa ani de petrecut impreuna.O cunoshtiintza experta in parapsihologie si kestiuni oculte (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) mi-a zis ca are un camp energetic negativ,ca eu sunt foarte receptiva la undele ei negative... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Ce parere aveti?

,,blu dea'' am citit ce ai postat tu aici si as vrea sa iti spun ceva despre acest gen de persoane....se simt inferioare,au nevoie de ,,tine'' pt a intra in societate,nu sunt dezvoltate spiritual si in cele mai multe cazuri nici intelectual,invidioase pe tine ca persoana la cum arati si ce ai,cauta sa te aiba in ,,vizor'' tot timpul sa-ti stie fiecare miscare,cand pierde terenul acesta se agita tare chiar incepe sa-ti cumpere cadouri scumpe...totul ca sa nu te piarda ...are nevoie de tine ..de siguranta ca te are...te vei rupe greu de ea sau niciodata...sunt multe de spus aici ,totul ca aceasta relatie sa mearga este ca tu sa fii calma in fata ei si sa-i dai siguranta ca totul e ok....stiu prin ce treci...dar acest lucru e usor insa daca incep ameteli si stare de slabiciune chiar daca ea nu este de fata atunci e mai grav....deci...FII CALMA IN FATA EI si atunci totul o ok,eu iti doresc sa ai putere si protectie de la cel de sus
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 31 2007, 10:17 PM
Post #19


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Marymag, bine ai venit la noi!
(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elizat
post May 4 2010, 10:26 AM
Post #20





Musafir






QUOTE(blu_dea @ Aug 22 2006, 03:26 PM) *
Fetelor,de mult tot tin sa va impartasesc acesta parere a mea.Voua nu vi se intampla ca in prezenta anumitor oameni sa nu va simtit bine,sa aveti o stare de disconfort,desi nu va certati cu pers respectiva?Eu am intalnit cateva pers.de genul asta.Nu a fost o problema,le-am evitat.My big problem este ca prietena mea cea mai buna imi aduce ghinion!Imi dovedeste asta de fiecare data cand ne vedem/auzim.Mi-e greu sa exemplific acum,dar,credeti-ma,e o constatare facuta dupa ani de petrecut impreuna.O cunoshtiintza experta in parapsihologie si kestiuni oculte (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) mi-a zis ca are un camp energetic negativ,ca eu sunt foarte receptiva la undele ei negative... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Ce parere aveti?



sa stiti ca am observat si eu treaba asta...cu mama mea cu care nu prea ma inteleg...de cate ori sunt in prezenta ei sau vb cu ea,mi se intampla chestii negative...esecuri ghinion....cand stateam departe de ea in alt oras si nu vb cu ea...toate imi emrgeau ok!....o clarvazatoare mi-a zis ca are energii negative,s-a nascut sub o stea ghinionista.....cea mai proasta zi...2 ian....si zodia ei ..decada ei... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:06 AM