IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Mituri demolate, De la vedete fara make-up...la orice
albinuza
post Sep 3 2010, 10:57 AM
Post #61


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Eu cred ca cele mai multe dintre ele sunt photoshopate. Parerea mea. Si chiar daca nu ar fi, scuza-ma da daca esti vedeta, eu nu consider ca esti un model pt cineva. Adica io nu ma iau dupa ele cum se imbraca, sau cat sport fac, sau ce mananca.
Cat despre Sharon Stone, are 52 de ani sa fim serioase. Avem noi tinerele celulita apai ea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Sep 3 2010, 07:49 PM
Post #62


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Mie personal nu-mi place presiunea asta care se exercita asupra femeilor, asupra vedetelor, de a fi mereu perfecte. Standardul se ridica din ce in ce mai sus si din ce in ce mai putine se pot ridica asteptarilor, sau devin preocupate doar de corpul lor. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) Nu degeaba apar astazi vedete preocupate de estetica uratului, ca un protest impotriva acestui lucru.
La 52 de ani faptul ca ai putina celulita e o bagatela. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Iar restul pozelor pot fi prinse usor intr-un unghi mai prost, sau cu o lumina mai proasta... eu vreau sa vad mai multe poze, din mai multe unghiuri, sa vad cat de multa e de fapt, nu ca bate lumina intr-un fel si e muschiul incordat... (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Si nu in ultimul rand, Beyonce mi se pare superba si o admir enorm, chiar daca ar avea inca pe-atata celulita. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Sep 3 2010, 08:51 PM
Post #63


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Mie imi place Katy Perry (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rody
post Sep 23 2010, 10:42 PM
Post #64


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Sunt de acord cu tot ce zici Book! (IMG:style_emoticons/default/inocentul.gif)
Si hai sa fim seriosi ca in multe showuri live, imbracate in fustite sau pantaloni scurti, stramti nu arat niciuna asa. Sunt mult prea exagerate pozele si oricare ar fi adevarul, eu una nu ma uit la asa ceva. Eu apreciez talentul unei actrite, cantarete, frumusetea, finetea, bunul gust, etc.
Frumusetea sau uratenie nu stau in celulita de pe picioare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Sep 24 2010, 04:45 PM
Post #65


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



si cand te gandesti cat de mult s-a schimbat "frumusetea " asta la femei de-a lungul istoriei , ma uitam azi la niste tablouri de pe acum 500- 400 ani si femeile alea aveau ceva slaninuta si burtici si nu erau scheleturi din alea ambulate ... e chiar placut sa te uiti la tablourile alea , iti da impresia de o femeie implinita si multumita de ea ...
si cand ma uit la niste showuri de astea de haine ce machiajuri din alea hade si ce haine pot astia sa scoata , te si intrebi daca nu sunt toti drogati cand s-au gandit la modele alea ... sau in unele video cand apar ca si "moarte" spanzurate , ce naiba e cu libertatea asta ? in loc sa evoluam ...se tampeste lumea... si femeile alea cu nici o expresie pe fata lor , ce ne place noua in asta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Sep 24 2010, 04:51 PM
Post #66


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Unora aşa le plac, şi sunt mulţi. Din păcate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 24 2010, 09:15 PM
Post #67


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Le place ce li se spune sa le placa, City. Aici vorbim de spiritul d eturma care caracterizeaza rasa umana. Vrem, nu vrem, sintem influentati de ce vedem in jurul nostru si de ce ni se prezinta drept model. Cum nu se face diferenta intre un show cu mesaj artistic si realitate, urmarea o vedem cu ochii nostri.
Schelete amb ulante vopsite ca niste sperietori - nu mai e insa nimic frumos aici, cu doar lugubru si trist. Ingrozitor de trist.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Sep 24 2010, 10:28 PM
Post #68


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Fiecare are propriul sistem cerebral, şi atunci decide ce vrea, ce doreşte, şi ce alege.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 24 2010, 10:39 PM
Post #69


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred ca aici e vorba mai mult de sistemul de valori decit de SNC. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 03:36 AM