IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Horoscop erotic
blondina
post Dec 8 2005, 10:51 PM
Post #1


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Berbec
22 martie - 20 aprilie
Berbecutza are un apetit sexual foarte lacom! Nu-si va pierde timpul cu un amant lenes …In pat, preia conducerea, ii place sa stea deasupra si sa controleze ritmul miscarilor. Orgasmul ei se manifesta zgomotos: zgarie, musca si tipa!


Taur

21 aprilie - 21 mai
Tauroaica este o amanta foarte pretentioasa; barbatul care a atras-o in patul sau trebuie sa stie sa o satisfaca! Are sa-l faca sa respire greu. Apreciaza semnele marunte ale dragostei (imbratisari, saruturi) dar nu se multumeste cu atat. Savureaza actul sexual si ii place sa o faca oricand, dar nu cu oricine!


Gemeni
22 mai - 21 iunie
Exercita o mare atractie pentru barbati. Dintre toate tipurile de femei, ea are cele mai variate gusturi sexuale. Nu cunoaste nici o inhibitie, daruindu-se total actului sexual. Pentru ea exista un singur partener ideal si il va cauta toata viata, pentru ca nu se multumeste cu jumatati de masura!


Rac

22 iunie - 23 iulie
Poate fi o amanta minunata, fiindca traieste intens placerea pe care o simte. Cand va scapa de complexe, poate face fericit orice barbat. Daca nu are chef de sex conventional, este foarte inventiva. Ii place sa mangaie, sa fie mangaiata si adora parfumurile ambientale, precum si uleiurile de corp.


Leu

24 iulie - 23 august

Leoaica adora sa fie admirata. Nu tine neaparat sa fie originala sau inventiva in pat, preferand pozitiile conventionale. Ii place sa fie laudata pentru performantele ei si considera ca orice barbat trebuie sa fie flatat daca i-a intrat in gratii. Foarte voluptoasa, este mereu dominatoare, dar se multumeste in final cu egalitatea.


Fecioara

24 august - 23 septembrie
Nu-i place sa faca parada despre viata ei intima. Prefera barbatii care dau dovada de stapanire de sine. Odata ce s-a hotarat sa dea, nu-si va dezamagi partenerul.


Balanta

24 septembrie - 23 octombrie
Este atat de indemanatica, incat isi poate aduce barbatul la orgasm folosindu-se doar de muschii vaginali. Pentru ea, seducerea e o arta, nu un atac. Adora preludiul si este foarte sigura de sex-appeal-ul ei, stiind cum sa-l accentueze pentru a fi mereu provocatoare.


Scorpion

24 octombrie - 22 noiembrie
Poate avea orgasm si numai datorita unei discutii despre sex. Ii place sa vorbeasca obscen, ii plac paturile mari, in care poate sta in orice pozitie. La ea, totul se bazeaza pe instinct. Poate domina chiar si un partener impulsiv. Placerea ei este pe primul loc, intotdeauna.


Sagetator

23 noiembrie - 22 decembrie
Partea preferata de ea este postludiul, cand savureaza o tigara sau o bautura si face conversatie despre experienta traita. Daca nu primeste ceea ce vrea, se satisface singura. Nu-i pasa daca partenerul termina inaintea ei.


Capricorn

23 decembrie - 20 ianuarie
In pat va prelua comanda. Se aprinde foarte repede; un compliment, o mangaiere sunt de ajuns pentru asta. Are o mare rezistenta si asteapta acelasi lucru si de la partener. Este adepta traditionalismului in pat.


Varsator

21 ianuarie - 19 februarie
Idealizeaza dragostea, iar instinctul animalic nu este pe primul loc. Are o slabiciune pentru barbatii mai in varsta. Este plina de fantezie. Doreste sa iubeasca atat trupul cat si sufletul.


Pesti

20 februarie - 21 martie
Nu are nici un complex si ii plac toate jocurile erotice. In pat este foarte supusa, prefera tot ce altii ar considera anormal. Nu-i trebuie prea mult timp pentru preludiu, deoarece se infierbanta repede.



Horoscop 2008
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Dec 9 2005, 08:35 AM
Post #2


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



:hohote: deci da!!! zgarii da' nu urlu....
Horoscop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Dec 9 2005, 08:37 AM
Post #3


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



si da, nu-mi plac lenesii :hohote:

Horoscop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carrie30
post Dec 9 2005, 09:24 AM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,328
Joined: 7-December 05
From: Constanta
Member No.: 2



Ah, pe mine ma pocnesc discutiile si in timp ce.. nu numai dupa :-X
Horoscop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
capsunica23
post Dec 9 2005, 10:13 AM
Post #5





Musafir






preiau comanda...ma aprind...rezist cat rezist ..si-apoi:adorm  :fluierat:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maddy26
post Dec 9 2005, 10:22 AM
Post #6


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 53
Joined: 8-December 05
From: bucuresti
Member No.: 29



(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Cele mai variate gusturi sexuale ....
Asa o fi ....

Horoscop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 9 2005, 11:48 AM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Maiii la capricorn sunt de acord doar partial...da, ma incing, da preiau comanda, dar in nici un caz nu sunt tradiionalista :-X
Hai capricoarnele ce parere aveti???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Dec 9 2005, 11:50 AM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Vai viatza mea! De unde scoate fata asta toate caracterizarile astea? DIn cate imi amintesc cu mine nu a vb...si totusi ma descrie atat de bine!  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmelia
post Dec 9 2005, 12:50 PM
Post #9





Musafir






da...nu-mi plac lenesii...
imi plac cei care ma domina in pat...urlu, zgarii..fac super urat...ata ete...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Dec 9 2005, 01:47 PM
Post #10


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



catalina77  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd May 2024 - 11:22 PM