IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Trei minute
Diana.
post Mar 7 2008, 06:47 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



“Daca apar doua liniute testul este pozitiv, daca apare numai o liniuta testul este negativ, iar daca nu apare nici o liniuta testul este neconcludent si trebuie repetat”
Asa! Am facut tot ce trebuie. Acum trebuie sa astept trei minute.
Doamne, ce-am facut?
Cine m-a pus sa ma ... citeste Trei minute
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Mar 7 2008, 07:04 PM
Post #2


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Da. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Super tare...
Eu nu inteleg totusi de ce toate considera o rusine o sarcina. Chiar daca esti la scoala, mie nu mi se pare o rusine sa porti un copilas in pantece. Cate mame nu si-au continuat studiile? Daca faci sex automat iti asumi si aceasta responsabilitate, atat tu cat si el. Exista mereu accidente, nicio metoda nu e 100% sigura, asa ca...

Sa vorbim si despre ei... Ei fug. Adica, sunt lasi! LASI. Li se pare ca sunt barbati daca spun: descurca-te!. Barbat nu e oare acela ce ia taurul de coarne si rezolva intr-un fel? Intr-un fel nu inseamna: Draga, mergem sa faci avort! ci Tu ce consideri ca e mai bine pentru tine?. Cred ca daca un barbat mi-ar zice vreodata sa fac avort in momentul ala i-as crapa capul cu ceva.

Din pacate toate se intampla din lipsa de educatie. Parintii nu isi educa baietii sa fie babati. Nu ii educa deloc! Nu educa nici fetele, dar baietii!

In speranta ca vom fi niste parinti mai buni....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
3A
post Mar 7 2008, 07:43 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,116
Joined: 19-January 08
From: Toronto
Member No.: 3,077



Draga Pink sunt de acord cu tine, dar gandeste-te ca un copil face ce vede la parinti. Si tu ca mama esti responsabila pentru copil, nu pentru ce face tatal...

Bine ai zis! in speranta ca o sa fim parinti mai buni
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th May 2024 - 08:08 PM