IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cateii si ... zapada! Bucurii, dar si atentie speciala
Diana.
post Dec 23 2010, 04:04 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



S-a facut. O masor de la git la coada, la piept, la git. Si asta are un git de zici ca e vitica! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

BOGDAPROSTE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 22 2011, 03:04 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Noi am fost si simbata, si ieri noapte afara, sa ne jucam in zapada. Am tra si bulgareala de zile mari si ne-am distrat d eminune! Iar Ara era cea mai fericita, alerga ca bezmetica de colo colo, sa prinda bulgarii de zapada si sa ii manince. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ii place la nebunie sa se joace afara, insa cind ninge e distractia si mai mare. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Si pentru ca inca ninge, o sa mergem si in seara asta sa ne jucam pina obosim! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valentina30
post Feb 22 2011, 03:12 PM
Post #13


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 716
Joined: 5-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,899



Azi-noapte a nins si aici. Zapada e micuta, dar dimineata, cand l-am scos afara pe Boaba, a fost o nebunie totala. Bine ca nu m-a daramat de jucaus ce a fost. L-am dus si in tarc sa alerge liber, dar nu am stat mult, doar 15 min, caci se lasase ger si batea vantul foarte rau.
Diana, sunt asa de zglobii si de simpatici jucausii nostri. Daca am fi fost mai aproape ca locatie, mi-ar fi placut sa-i vad cum se joaca impreuna.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 22 2011, 03:15 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mamaaa, iti dai seama, doi boxeri cu zapada? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Cred ca nu mai puteam sa ii bagam in casa! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Boaba e dominator cu alti catei?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:30 PM