IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mesaje haioase; Funny SMS, De tot rasul...
Diana.
post Oct 8 2009, 09:49 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



De ce barbatii sunt ca si calculatoarele: sunt fara ajutor cand sunt aprinsi; au multe idei, dar nu stiu ce sa faca cu ele; imediat ce iti alegi unul, un model mai bun apare pe piata.

Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii ............ inghetata Delta.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Dupa ce primesti acest msg trebuie sa-l trimiti cuiva pe care-l iubesti, unuia pe care-l urasti, unuia pe care-l placi si unuia cu care vrei sa te culci. Acum intreaba-te de ce ti l-am trimis eu.

La ora asta 8.700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.

O iau in mana si o bag in gura, o bag - o scot pana cand un lichid alb imi apare pe buze, apoi o pun la loc, e periuta mea de dinti.

Studiile expertilor au dovedit ca cel putin un handicapat citeste in acest moment un sms...

Vrei sa vii la mine pentru o pizza si apoi o partida de sex? NU? De ce? Nu iti place pizza?

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG, CREIERUL TAU!

Ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita...

I love you......... I need you..........I like you..........I vrea tu!

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta, dar eu unde sa ma ascund?

Am fost arestata. Agentii m-au inchis pt “posesie de prea multa frumusete”. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

Te acuz de incalcarea regulii nr. 569 - distragerea atentiei publice cu frumusetea ta. Te condamn la 2 zile de arest în dormitorul meu!

Fetele sunt ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca, dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.

Mi-am pierdut ursuletul de plus... nu ai vrea tu sa dormi cu mine ?

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca în masina, adultii pot crea accidental copii.

De ce sa nu fii un penis: te nasti chel; vecinii tai sunt oua; un cur locuieste în spatele tau; cand esti excitat, vomiti si apoi lesini.

Trei maimute au scapat de la zoo. Una a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!

Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut!

Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra... ma uit jos si atunci... rad din nou.

Daca ne-am afla pe un vapor si el s-ar scufunda, ar fi doar o singura vesta de salvare... mi-ar fi asa dor de tine...

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete... deci, la urma urmei, lumea are nevoie de tine.

Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara, te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi, o placere dururoasa, dar te-am omorat, tantar nenorocit.

Ma uit la Luna... luna e superba! Ma uit la tine si... si... mai bine ma uit din nou la Luna!

Sex is like: Nokia-connecting people, Nike-just do it!, Pepsi-ask for more, Samsung-everyone is invited, and like YOU - too good to be true!

Cele 4 minuni ale femeii: se uda fara sa intre in apa, sangereaza fara sa se taie, dau lapte fara sa pasca, si vorbesc fara sa fie intrebate.

Sunt un virus sexual al mobilelor, am patruns in tastele telefonului tau si chiar acum fac sex cu buricul degetului tau, iar tie iti place pt ca zambesti.

Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B.M.W decapotabil, o casa, imi plac brunetii, ascult manele! Nu caut nimic, doar ma laud!!!

Sunt intr-o clinica de dezintoxicare pentru dependentii de mesaje SMS. Incurajarile sunt binevenite.

Am gasit mesajul tau printre cele 126 de mesaje primite astazi. Sa fie vorba de destin?

Brunet, simpatic, caut gagica cu port USB liber pentru transfer de informatie genetica (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, urato!

Spune-mi, intra? Da? si doare? Ohh, da! Doare! Il bag incet! Tot doare! Bine! Sa incercam alt pantof atunci!

Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!

M-ai luat în brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de PEPSI!

Ce inseamna sarutul: pe mana = te ador; pe obraz =sa fim prieteni; pe gat = te doresc; pe buze = te iubesc; oriunde altundeva... sa nu ne lasam dusi de val!

Eu vreau tripleti. Tu vrei gemeni. Te invit la mine, ca sa vedem cine castiga.

Exista sex fierbinte, sex repede, sex în grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pt persoane ca tine exista... masturbarea.

De ce barbatilor le vin ideile în timp ce fac sex? Pt ca sunt atasati de un adevarat geniu!

De ce femeile sunt ca si calculatoarele: nimeni nu le intelege intr-adevar; toate greselile tale sunt salvate în memorie; toti banii tai se duc pe accesorii pt ele.

As renunta la mancatul de ciocolata, dar eu nu sunt o lasa, ca sa renunt usor.

Atentie cand un barbat iti spune ca te iubeste din adancul inimii. Inseamna ca totusi mai exista destul loc si pentru alta deasupra.

Mai tii minte cand mergeam cu trenul si eu am scos c**u' pe geam si tu fata si spunea lumea ca suntem gemeni?

Nu beti apa, pestii fac sex in ea !

De ce pisicile sunt mai bune ca barbatii: pt ele nu conteaza cum arati; poti sa le lovesti fara sa le faci sa se gandeasca la sex; nu te enervezi cand incep sa umble dupa pasarici.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile: te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi; orice tip poate avea un caine care arata bine.

Daca pastrezi acest mesaj, te vei gandi la mine, daca il vei ignora, ma iubesti, daca raspunzi ma doresti si daca nu raspunzi, nu poti sa traiesti fara mine!

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un numar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj!

S-a gasit un cadavru neidentificat, mic de statura, urit, chel, fara creier si cu putza mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti!

Do you know what abbreviation ADIDAS stand for?!?! All Day I Dream About Sex!!!

Nu plange ca te-am inselat, zambeste ca te-am comparat. Nu poate fi acum mai bine, decat sa ma impac cu tine.

Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion.

Vreau sa ma culc cu tine, sa te simt peste trupul meu gol, vreau sa intru in tine, dar nu te gasesc nicaieri. Unde esti, pijama afurisita?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Oct 8 2009, 10:05 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Foarte, foarte tari! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 8 2009, 10:30 PM
Post #3


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Vai, ce de amintiri imi trezesc mesajele astea.
90% le-am dat sau le-am primit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 9 2009, 07:26 AM
Post #4


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Am ras cu lacrimi (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 9 2009, 03:32 PM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si eu m-am hlizit vreo ora! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta, dar eu unde sa ma ascund?

Am vazut astazi ceva in vitrina unui magazin... era frumos, sexy, adorabil, ..am vrut sa ti-l cumpar, pana cand am realizat ca era refexia mea.

Am cerut o floare, mi s-a dat o gradina, am cerut o raza de soare, mi s-a dat tot soarele, am cerut sa mi se suga p***, mi s-a dat numarul tau.

Am fost arestat pentru port ilegal de frumsetze si trafic de inteligentza ...am fost nascut la cererea femeilor ...cand m-am nascut am fost scos la licitatzie si am castigat milioane de $, iar in momentul de fatza sunt printz al femeilor!

Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita .

Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine:Daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg.vesta de salvare...Mi-ar fi f dor de tine!

Sexul e ca ninsoarea:niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga.

Sunt un ucigas,ucid oameni pe bani.Dar pt ca esti prietenul meu,te ucid pe gratis.

Sunt un virus sexual al mobilelor,am patruns in tastele telefonului tau si chiar acum fac sex cu buricul degetului tau, iar tie iti place pt ca zambesti.

Aseara te-am cautat...am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea,unde ai fost...pijama afurisita?

Sms-uri amuzante, SMS-uri haioase

Te-am zarit, te-am aruncat in pat, am venit peste tine, te-am patruns, te-am incalzit, ..nu te speria ..sunt eu .. gripa ta!

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident, l-am trimis la un numar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.

S-a gasit un cadavru neidentificat, mic de statura, urat, chel, fara creier. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti!

Este ora trei noaptea si pe strada a trecut un buldozer care se indrepta spre santier. M-am gandit ca ar fi bine sa iti spun si tie. Somn usor in continuare!

Super stire! Un studiu independent ca dovedit cei care au o viata sexuala proasta citesc acest mesaj in mana dreapta.

Doresc nebuneste sa te vad, sa-ti ating cu buzele formele de sus pana jos, sa-ti simt lichidul in gura... te apreciez, te vreau pentru totdeauna...Coca-Cola.

Adori trupul meu dulce...iti place cand buzele noastre se ating...esti in al noualea cer cand simti in tine picaturile mele...sunt acelasi eu:Jack Daniels!

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

Vrei sa vii la mine pentru o pizza si apoi o partida de sex? NU? De ce? Nu iti place pizza?

3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia citeste acest mesaj!

Sms-uri amuzante, SMS-uri haioase

In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si personae care si-ar dori sa fie ca mine!

Sexul e ca programarea de soft: o greseala doar si are consecinte pe tot restul vietii.

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile: te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi;orice tip poate avea un caine care arata bine.

De ce femeile sunt ca si calculatoarele: nimeni nu le intelege intr-adevar; toate greselile tale sunt salvate in memorie,toti banii tai se duc pe accesorii pt ele.

Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara, te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi... o placere dureroasa... dar te-am omorat tantar nenorocit.

Cand se joaca pe langa masini, copii pot crea accidente. Dar cand se joaca în masina, adultii pot creea accidental copii.

Vreau sa iti simt gustul...vreau sa musc din tine...sa tremuri cand te ating, te vreau mai mult decat orice...Snickers!!!

Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion.

Spune-mi, intra? Da? si doare? Ohh, da! Doare! Il bag incet! Tot doare! Bine! Sa incercam alt pantof atunci!

Sms-uri amuzante, SMS-uri haioase

Cineva imi spunea ca esti cel mai prost sarutator din lume si esti frigid in pat.Vrei sa imi demonstrezi contrariul?

Cateodata ma surprinzi ca ma holbez la tine. Nu este din cauza ca esti frumoasa, ci mama mea mi-a spus ca "dracusorii" au coada si chiar ma intrebam unde este a ta?

Ce se intampla cu telefonul tau? De fiecare data cand te sun operatorul imi zice "abonatul apelat este o maimutza, va rugam apelati la zoo!"

Mi-am pierdut ursuletul de plush .. nu ai vrea tu sa dormi cu mine ?

De ce barbatilor le vin ideile în timp ce fac sex? Pt ca sunt atasati de un adevarat geniu!

Salut sunt eu mobilul tau! Vroiam sa ies scurt din buzunar, mirosul ala ma omoara! Eu cred ca ti-a murit putza!!!

Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume... Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate.

Catelul are o catelusa, vrabioiul are o vrabiuta, motanul are o pisicuta, broscoiul are o broscuta, porumbelul are o porumbita... tu nu vrei sa ma ai pe mine?

Apasa tst jos. Inca o data .OK .inca o data.da... ahh...ohh...da ...aproape am reusit ...da...la naiba! Inca o data.. .mai tare! ce bine! hmmm.. .Asa faci sex prin sms.

Sunt niste microfiinte cu cap si codita, umbla-n grup in lichid propriu. Daca intri-n contact cu ele, ai putea avea urmari pe mai multe luni... Da, virusurile...

Sms-uri amuzante, SMS-uri haioase

Nu beti apa, pestii fac sex in ea !

Ai pierdut averi si bani, ai pierdut si ani de scoala, ai pierdut si grau-n spic, dar cand p*** ti se scoala parca n-ai pierdut nimic.

Astazi este traznet sa ai masina mica si telefon mic. In curand o sa fie la moda p****l macar atunci, prietene, tu vei fi cel mai la moda.

Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume... Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate.

Ce se intampla cu telefonul tau? De fiecare data cand te sun operatorul imi zice "abonatul apelat este o maimutza, va rugam apelati la zoo!"

Vreau sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine. Daca am fi pe un vapor care se scufunda, cu o singura vesta de salvare... mi-ar fi tare dor de tine!

Ai fost alaturi de mine cand m-am imbolnavit, cand mi-au furat hotii portofelul, cand mi-am busit masina. Mai plimbate-te! Imi porti ghinion!!!

Sunt un ucigas, ucid oameni pentru bani. Dar pentru ca esti prietenul meu, te ucid pe gratis.

Este ora trei noaptea si pe strada a trecut un buldozer care se indrepta spre santier. M-am gandit ca ar fi bine sa iti spun si tie. Somn usor in continuare!

Ma uit la Luna... Luna e superba! Ma uit la tine si... si... mai bine ma uit din nou la Luna!

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile: te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi; orice tip poate avea un caine care arata bine.Vreau sa iti simt gustul...vreau sa musc din tine...sa tremuri cand te ating, te vreau mai mult decat orice...Snickers!!!

Am fost arestat pentru port ilegal de frumsetze si trafic de inteligentza ...am fost nascut la cererea femeilor ...cand m-am nascut am fost scos la licitatzie si am castigat milioane de $, iar in momentul de fatza sunt printz al femeilor!

Am o super reteta de tort: o ora de saruturi dulci, 100 grame iubire, o banana, 2 oua, 15 minute amestec, un geamat lung, 10 picaturi de frisca! Ce zici? O facem?!

Am primit o scrisoare de la Romtelecom, de la Electrica, de la Primarie, dar nu si de la tine. Pacat, pentru ca scrisorile de la tine le apreciez cel mai mult.

Am scris pe cerul albastru dar norii mi-au sters cuvintele. Am scris pe tarmul marii dar valurile mi-au sters cuvintele. Am scris pe pamantul din gradina mea dar vantul mi-a spulberat cuvintele. Am scris pe inima mea si nimeni si nimic nu-mi va putea sterge cuvintele!!!

Am vazut astazi ceva in vitrina unui magazin... era frumos, sexy, adorabil, ..am vrut sa ti-l cumpar, pana cand am realizat ca era refexia mea.

- Mos Craciun mi-a promis ca-mi va aduce anul acesta ceva frumos si nostim daca voi fi cuminte. Am fost cel mai cuminte baiat din lume si acu te voi avea in sfarsit (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )


::: Funny SMS
- Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume... Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate.


::: Funny SMS
- Asta-i fata ta sau te strambi la telefon cand citesti mesaje?


::: Funny SMS
- Catelul are o catelusa, vrabioiul are o vrabiuta, motanul are o pisicuta, broscoiul are o broscuta, porumbelul are o porumbita... tu nu vrei sa ma ai pe mine?


::: Funny SMS
- Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!


::: Funny SMS
- Atentie! Extraterestrii au venit sa caute noi forme de inteligenta pe pamant. Ascunde-te repede ca ne faci de ras!


::: Funny SMS
- Viata este o boala grea, trasmisa pe cale sexuala !


::: Funny SMS
- Ma tot gandesc de ce nu-mi trimiti un SMS. Posibile variante: a) esti ocupata (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) esti obosita c) esti bolnava d) vrei sa ma faci sa iti simt lipsa.


::: Funny SMS
- 10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine !


::: Funny SMS
- Brunet, simpatic, caut gagica cu port USB liber pentru transfer de informatzie genetika (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


::: Funny SMS
- Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!


::: Funny SMS
- Dintzii tai sunt ca stelele de pe cer: de un galben orbitor shi la mare distantza unul de celalalt.


::: Funny SMS
- Ti`ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita...


::: Funny SMS
- Te-am iubit asa cum pielea isi iubeste trupul,te`am dorit mereu langa mine,corpul meu te cerea aproape..acum v-ati rupt,tztztz chilotei cu nabadai!

- Cand imi cuprinzi genunnchii goi si gleznele cu atingeri fine, in lume vreau sa ies cu tine : perechea mea de cizme noi!


::: Funny SMS
- Imi lipseste atingerea ta catifelata pe tot corpul meu atat de rece, mi`e frig fara mangaierile atat de suave pe care le primesc de fiecare data cand ma misc si tu esti cu mine, imi lipsesti, dar nu te gasesc..pijamaua mea !


::: Funny SMS
- Cateodata ma surprinzi ca ma holbez la tine. Nu este din cauza ca esti frumoasa, ci mama mea mi-a spus ca "dracusorii" au coada si chiar ma intrebam unde este a ta?


::: Funny SMS
- Ce se intampla cu telefonul tau? De fiecare data cand te sun operatorul imi zice "abonatul apelat este o maimutza, va rugam apelati la zoo!"


::: Funny SMS
- Nu conteaza cat de inalt e cerul,cat de adanc e oceanul,cat de puternic e vantul,cat de vast e raul,vreau doar sa-ti spun..... ca nu e treaba ta.


::: Funny SMS
- Daca ai ochii albastrii, buze senzuale , esti inalta si subtirica si foarte sexi , si pe deasupra si inteligenta, atunci o sa mori !!


::: Funny SMS
- Mi-am pierdut ursuletul de plush .. nu ai vrea tu sa dormi cu mine ?


::: Funny SMS
- Te simt imprejurul meu..ma invalui..te joci prin parul meu..nu mai pot scapa de tine..unde sa ma ascund hmzz?..unde sa ma ascund vant nenorocit?


::: Funny SMS
- Tu ?te-ai mai?? de cand eu ?te-am ???Eu ?nu m-am mai?? dar parca ? m-as ..?,hai ?sa ne?? ,ca si eu ?te-as??!!!


::: Funny SMS
- Vreau sa te simt in mine, aluneci, intri cam greu... hai ca poti! Scade-mi fierbinteala...te topesti....ai reusit SUPOZITORULE!


::: Funny SMS
- Nu plange ca te-am inselat, Zambeste ca te-am comparat. Nu poate fi acum mai bine , decat sa ma impac cu tine.


::: Funny SMS
- Felicitari de la www.dulciuri.ro tocmai ati castigat greutatea p*** dvs in dulciuri. Pentru a va lua Tic-Tac-ul dvs inregistrati-va online.


::: Funny SMS
- Vreau sa iti simt gustul...vreau sa musc din tine...sa tremuri cand te ating, te vreau mai mult decat orice...Snickers!!!


::: Funny SMS
- Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion.


::: Funny SMS
- Vreau sa ma culc cu tine, sa te simt peste trupu meu gol, vreu sa intru in tine da nu te gasesc nicaieri. Unde esti pijama afurisita?

:: Funny SMS
- From 3022222: Va informam ca ati consumat bonusul de 20 min de sex manual gratis. Va sfatuim sa incercati si cu o femeie! In caz contrar va vom bloca cartela. Va multumim pentru ca ati ales serviciile Connex!


::: Funny SMS
- Itzi este cald, itzi ard buzele, este ca o febra, te excita.... Gripa.


::: Funny SMS
- Sunt un extraterestru care traiesc in telefonul tau. Ti-am dat bip sa ma scoti din buzunar ca-ti pute p***. Dupa parerea mea a murit.


::: Funny SMS
- Definitia sarutului: Insista la "etaj" ca sa ti se deschida la "parter" (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ))


::: Funny SMS
- Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B.M.W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetzii, ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud!!!


::: Funny SMS
- Acesta este un Mesaj Norocos. Trimite-l la 7 prieteni si o dorinta de-a ta se va indeplini.


::: Funny SMS
- Am gasit mesajul tau printre cele 126 de mesaje primite astazi. Sa fie vorba de destin?


::: Funny SMS
- I love you......... I need you..........I like you..........I vrea tu!


::: Funny SMS
- Am vrut sa iti trimit ceva sexy, care sa te faca sa razi, dar postasul a zis sa ies din cutia postala.


::: Funny SMS
- Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.


::: Funny SMS
- Cineva imi spunea ca esti cel mai prost sarutator din lume si esti frigid in pat. Vrei sa imi demonstrezi contrariul?


::: Funny SMS
- Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Oct 9 2009, 03:35 PM
Post #6


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Fides @ Oct 8 2009, 10:49 PM) *
Dupa ce primesti acest msg trebuie sa-l trimiti cuiva pe care-l iubesti, unuia pe care-l urasti, unuia pe care-l placi si unuia cu care vrei sa te culci. Acum intreaba-te de ce ti l-am trimis eu.

Ce tare e asta!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 9 2009, 03:37 PM
Post #7


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu m-am stricat de ris la asta:
QUOTE
Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Oct 9 2009, 04:01 PM
Post #8


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Pe ala il stiam de mult....dar iti dai seama ce nervi ai distruge barbatului cu mesajul ala ce l-am citat?!? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 9 2009, 04:08 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Esti sadica! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Oct 9 2009, 04:19 PM
Post #10


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Who, me?! :littlewingedangel: (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 03:54 PM