IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Jurnal de treburi zilnice, Locul unde ne plingem soarta ca suntem femei si avem o caruta de trebu
Teocris
post Oct 30 2012, 10:51 AM
Post #11


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu azi trebuie sa coc un blat de tort pentru ziua unei fetite care isi aniverseaza ziua de nastere joi si sa fac ceva de mancare. Asta pe langa lectii cu junioara si spalat vase. De spalat rufe am scapat azi pentru ca am spalat noaptea trecuta. Ar mai fi rufe de spalat, dar pana nu se ususca astea de ieri nu mai pot spala ca nu am unde sa le intind.
Trebuie sa ma bag in dulapuri neaparat ca gem de haine si tot nu avem cu ce sa ne imbracam (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Fac curatenie la sange! fara mila! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Asa m-am saturat de ele ca de mere acre! Le tot mut dintr-o parte in alta, ocupa o gramada de loc si tot nu ma ajuta cu nimic (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 30 2012, 11:43 AM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ieri trebuia sa mergem la ziua unui prieten si ma gindisem sa ii fac tort. Asa ca am facut blatul duminica. Insa au aparut chestii urgente si absolut imposibil de evitat, asa ca am ramas cu blaturile... (IMG:style_emoticons/default/omg.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 30 2012, 12:11 PM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Si mi le trimiti mie? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 30 2012, 08:39 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Asa scapam amindoua! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Oct 30 2012, 09:52 PM
Post #15


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Nu-mi vad capul de situatii,regulamente ce trebuie s acitesc si sa redactez;si nu e totul! umblatura cat incape, sedinte pana peste poate.
Am uitat de gospodarie;toate printre picaturi ca si acum cand citesc si scriu pe forum pentru relaxare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:52 PM