IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

18 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Virginitatea
La ce varsta ati avut prima experienta sexuala?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 159
Guests cannot vote 
bertha
post Jan 19 2006, 11:57 AM
Post #11


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 109
Joined: 9-December 05
From: Romania
Member No.: 53



Sunt singura care a raspuns la 23-25 de ani  8) . Acum zic ca am inceput tarziu, pentru ca m-am maritat cu primul meu barbat si lipsa de experienta si-a spus cuvantul. Insa a-ti incepe viata sexuala sub 17-18 ani e deja prea mult. Sper ca fata mea sa aiba rabdare si sa nu ma considere o mama demodata.

PS: Fosta mea cumnata are 34 de ani si e virgina  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 19 2006, 12:05 PM
Post #12


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



eu nu cred ca e deja prea mult. eu spre exemplu mi-am inceput viata sexuala pe la 16 ani. dar mi-am inceput-o cu barbatul..ma rog baiatul cu care am stat 9 ani de zile si eram deja cu el de aproape 2 ani! parerea mea este ca intr-o situatie ca asta nu e deloc prea mult!
dar acum cred ca depinde si de norocul fiecareia. pentru ca se poate si sa faci pasul asta si relatia sa se termine imediat.
dar sa-ti incepi viata sexuala doar ca sa fie inceputa la o varsta oarecum frageda...daaaa e prea mult!
:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Jan 19 2006, 12:10 PM
Post #13


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Carrie, o sa-ti zic eu ce e aia spirala (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Si acum la subiect: eu mi-am pierdut virginitatea la 19 ani cu fostul meu sotz...din pacate! Stati sa-mi dau nishte ciocane-n cap ca asa merit! (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif) (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif)
Am sa regret toata viata mea ca nu am facut-o cu altcineva...oricum, e tardiv. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Jan 19 2006, 01:46 PM
Post #14


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Mie mi se pare ok ca o fata sa-si inceapa viata sexuala in intervalul de 16-18 ani in momentul in care se casatoreste. :fluierat: Prin hotarare judecatoreasca,in situatii deosebite se poate casatori si la 15 ani. :fluierat:
Eu...am asteptat sa implinesc 18 ani..dupa aia am zis hai sa mai stau un an..si inca un an..si asa pana la 21 de ani.  :fluierat:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Jan 19 2006, 01:54 PM
Post #15


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



Eu daca as avea o fiica si ar veni la 16-18 la mine si mi-ar zice ca vrea sa se casatoreasca ar fi vai de ea. Punct. Eu personal consider casatoria o conventie sociala fara de care pot sa traiesc bine mersi. Ceea ce si intentionez in viitorul apropiat, de altfel (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Jan 19 2006, 01:58 PM
Post #16


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Exista situatii de urgenta invi.
Noi am invatat la scoala,ca de ex. inainte era in Codul Penal o lege prin care violatorul daca se casatorea cu victima scapa de puscarie.
Iti dai seama ce raspuns primea copilul unui astfel de cuplu,atunci cand intreba : 'Mami tu cum l-ai cunoscut pe tati?.. -Pai..ma plimbam prin parc si hop tati al tau a sarit in fata mea... (IMG:style_emoticons/default/sex.gif) '
Bine ca s-a modificat legea,si acum si barbatii pot fi considerati victime ale violului (inainte erau numai femeile) (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Jan 19 2006, 02:03 PM
Post #17


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



QUOTE
Bine ca s-a modificat legea,si acum si barbatii pot fi considerati victime ale violului (inainte erau numai femeile)


blondino, daca as putea sa iti dau 150 karma acum, as face-o, serios (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Jan 19 2006, 02:05 PM
Post #18


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Nu cred ca trebuie batuta in cuie varsta la care o fata isi incepe viatza sexuala. In general si ideal ar fi ca aceasta sa se intample dupa 18 ani, cand organismul este pregatit si si-a incheiat cresterea...
Nu intru in detalii pentru ca nu vreau sa se agite lumea. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ideea e ca nu conteaza neaparat varsta la care o faci...conteaza sa o faci cu cineva care merita, care iti lasa o amintire placuta...un cineva la care te vei gandi mereu cu drag..."a fost placut...si atat."

Eu regret ca am asteptat atat...sotzul meu nu merita nici o taratura de pe centura. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Jan 19 2006, 02:07 PM
Post #19


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Hm... inviii (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) Asta este adevarul.Facusem la penal o speta in care era vorba de un barbat de prin arad sau timisoara ma rog ceva de genul asta,care fusese violat si ucis cu bestialitate de doua fete. :-*

Nu trebuie sa iti para rau catalina..Ai facut ceea ce ai considerat ca este corect. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Jan 19 2006, 02:11 PM
Post #20


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Da, si am luat tzeapa. :'(
De asta am spus ca atunci cand o fata isi doreste cu tot dinadinsul sa fie cu un baiat (barbat) sa o faca...macar asa nu ramane cu intrebare "cum ar fi fost daca....?" (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 07:05 AM