IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Mi s-a pus pata pe un tip si nu imi raspunde, Stiu ca e stupid, dar ma holbez la pozele lui toata ziua, de doua sapt
afobia
post Mar 21 2011, 11:07 AM
Post #51


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



QUOTE(Cindy @ Mar 21 2011, 05:17 AM) *
Eu inteleg ca te intriga faptul ca nu iti raspunde la mesaje. E aiurea, macar putea sa zica ca nu e interesat si stiai o treaba, you could move on. Daca va intalniti, nu este filosofia pamantului, nu va puneti pirostriile acum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) doar va cunoasteti.
Eu te sfatuiesc sa ii dai un alt mesaj, sa rectifici putin situatia. Dar unul frumos, in care sa iti ceri scuze pentru insistenta poate agasanta si ca in final, vrei doar sa il cunosti, avand in vedere ca stati in acelasi oras, deci lucru foarte simplu, si total lipsit de obligatii/ganduri mai departe. Si spune-i ca politicos si matur este sa raspunzi, indiferent de natura raspunsului! Ca doar nu te darama psihic putina sinceritate.
Ideea este sa pari mai relaxata, s-o fi speriat omul sau doar vrea sa vada cat de departe poti sa ajungi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Daca nu iti raspunde nici acum, parerea mea este ca e...badaran! si mai bine te lipsesti.

Hei știu ca i am dat prea multe mesaje dar vorba ta are 40 ani putea sa răspundă
Vad ca nu a intrat de 6 zile
Eu mi am făcut alt profil si in care am alte poze dar tot eu sunt nu vreau sa mint ca sunt alta persoana
Vad ca el in afara de voturile mele nu i a mai dat nimeni voturi
Nu știu nu prea sta pe net habar n am dar dacă ii dau mesaj intra imediat ca i se da un mail
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 21 2011, 06:35 PM
Post #52


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



E posibil sa isi fi facut profilul doar asa, intr-un capriciu de moment sau de curiozitate si sa nu se ocupe prea mult de el, sa nu citeasca mesajele, sa il lase in paragina. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Da, probabil primeste o notificare pe mail dar e alegerea lui daca o deschide sau nu. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Poti sa mai incerci sa vorbesti cu el, dar neaparat cu o alta abordare. Eu i-as zice pari un barbat manierat, deci ma astept sa te comporti ca atare, raspunzandu-mi la mesajul meu bine intentionat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Inteleg punctul de vedere al fetelor, dar pe mine ma framanta pana nu aflu ceva sigur, mai ales daca e ceva de care sunt interesata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
afobia
post Mar 21 2011, 08:48 PM
Post #53


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



QUOTE(Cindy @ Mar 21 2011, 07:35 PM) *
E posibil sa isi fi facut profilul doar asa, intr-un capriciu de moment sau de curiozitate si sa nu se ocupe prea mult de el, sa nu citeasca mesajele, sa il lase in paragina. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Da, probabil primeste o notificare pe mail dar e alegerea lui daca o deschide sau nu. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Poti sa mai incerci sa vorbesti cu el, dar neaparat cu o alta abordare. Eu i-as zice pari un barbat manierat, deci ma astept sa te comporti ca atare, raspunzandu-mi la mesajul meu bine intentionat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Inteleg punctul de vedere al fetelor, dar pe mine ma framanta pana nu aflu ceva sigur, mai ales daca e ceva de care sunt interesata.


Cindy mersi ca ma intelegi
Daca am rezistat pana acum sper sa mai rezist oleaca pana ii voi da un msg (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor
post Jul 24 2011, 02:49 PM
Post #54


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



Ce-ti mai face tipul afobia? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
afobia
post Jul 24 2011, 08:26 PM
Post #55


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



hahahaha am renuntat de ceva timp de online dating ; si acu ca ma uit la pozele lui , imi dau seama , chiar nu nteleg ce mi placea atat la el (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jul 26 2011, 09:09 AM
Post #56


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Cu alte cuvinte, ti-a venit mintea la cap? (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 03:54 PM