IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

35 Pages V  « < 33 34 35  
Reply to this topicStart new topic
> Clubul depresivilor, Pentru cei care trec prin momente grele
ToothFairy
post Aug 19 2008, 07:52 PM
Post #341


Incurabil
*****

Group: Editorialist
Posts: 1,312
Joined: 18-January 07
From: SB
Member No.: 1,062



Lost si Rox va multumesc. Tare mi-as mai dori un catel ca el...tata a avut buna intentie, eu am fost plecata in weekend de acasa, el era bolnavior de o saptamana...l-am hranit si am plecat la Sb...si tata a vrut sa imi pastreze ceva de la el..e baiat smecher, se descurca si fara codita (sper)...ufff, ubitu` meu...(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Aug 19 2008, 08:07 PM
Post #342


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Of, Empty. (IMG:style_emoticons/default/consolare.gif) Stiu ca e greu, dar decat sa-l vezi suferind si topindu-se de boala, mai bine il stii ingeras, in raiul animalelor.
Sunt sigura ca de acolo din ceruri te vegheaza si isi doreste ca golul lasat de el sa fie umplut de un alt animalut vesel si iubitor. Sper ca nu vei renunta la dragostea pentru animale, de teama ca poti suferi din nou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToothFairy
post Aug 20 2008, 02:32 PM
Post #343


Incurabil
*****

Group: Editorialist
Posts: 1,312
Joined: 18-January 07
From: SB
Member No.: 1,062



Fanny.. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) la dragostea pt animale n`o sa renunt, n-am cum, ma topesc dupa toate, doar ca e primu` cutu` din zeci cate am avut acasa de care m-am atasat foarte foarte tare.. pacat ca au o viata scurta animalele..(IMG:style_emoticons/default/sad.gif) cateodata mult prea scurta..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
herminairina
post Sep 19 2008, 04:22 PM
Post #344


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 18
Joined: 11-September 08
Member No.: 4,698



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ma asteptam sa gasesc niste depresii mai puternice pe aici dar de fapt imi dau seama ca daca ar fi atat de puternice nu ar exista cheful de a sta pe calculator si a povesti...eu am avut ...MARI,MARI,MARI depresii dar ura si furia le-au vindecat:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pastelata
post Dec 7 2008, 05:11 PM
Post #345


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 255
Joined: 12-August 07
Member No.: 2,031



Ma simt deprimata (sau plictisita?).Imi petrec weekendurile ca o leguma, citind, stand pe net, ascultand aceleasi melodii.Mi-am dat seama ca habar n-am ce vreau sa devin, ca nu am nicio pasiune puternica si ca de fapt as vrea sa locuiesc in Ecuador sau prin zona si sa fac voluntariat, desi cateodata ma visez o blonda de milioane cu un apartament luxos in Manhattan si cu un iubit uber cute si plin de bani.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 9 2008, 03:05 AM
Post #346


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



La vasrta ta este normal sa ai astfel de momente de rascruce. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Analizeaza toate optiunile valabile, cantareste-le si iti va fi mai usor sa iei o decizie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carla Kalimera
post Aug 26 2015, 04:59 PM
Post #347


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 26-August 15
From: Maramures
Member No.: 12,939



Sa inteleg ca toata lumea s-a tratat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

35 Pages V  « < 33 34 35
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:36 AM