IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topic
> Munca la domiciliu
ioana_
post Apr 4 2011, 11:05 PM
Post #1





Musafir






QUOTE(deliaa @ Apr 2 2011, 09:35 AM) *
Fara obligatii si riscuri financiare, puteti castiga bani lucrand doar 1-2 ore pe zi! Tot ce trebuie sa faceti este sa ascultati cu atentie acest filmulet SPAM Daca v'ati convins inregistrati'va aici SPAM si veti avea propria afarcere! Daca aveti nelamuriri trimite'ti un e-mail la adresa SPAM. Succes!


Eu unul nu mai cred in asa ceva ... am tot incercat astefel de metode de imbogatire rapida si nu am facut mare lucru !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Apr 5 2011, 11:32 AM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Ioana, daca te rog frumos ,imi spui si mie ce anume faceai si daca te-au platit macar cu ceva pentru munca ta? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 5 2011, 11:47 AM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Citea mailuri sau dadea click pe linkuri, Oana...

Poate articolul urmator te ajuta sa intelegi mai multe despre "metodelede cistig rapid si fara riscuri" promovate asa:
Cum sa castigi bani pe net
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Apr 5 2011, 12:32 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Multumesc Diana.
Practic, muncesti din greu, ca e o munca sa stai sa dai clikuri si sa citesti mailuri. Pierzi timp pretios pentru altii, care intr-adevar se imbagatesc.
Anuntul ar trebui sa sune asa: cum sa ma imbogastesc rapid si fara riscuri de pe spatele tau sau al vostru (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Eu eram curioasa, daca Ioana, care a afirmat ca a incercat si nu a facut mare lucru, a primit macar 5 lei sau 10 lei pentru munca ei. Eram curioasa si pentru altii care ma contrazic (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
E bine sa spuna toti cei care au muncit pentru asa ceva, sa impartaseasca din experienta lor si poate se mai deschid mintile altora si pas cu pas cad afacerile de genul asta (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 04:19 AM