IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Stii sa folosesti calculatorul?
Roxana_
post Oct 1 2008, 04:00 PM
Post #31





Musafir






Teo, eu am invatat multe stand pe langa barbata-miu, ca altfel eram si eu paralela.
Ma chinui acum sa-mi amintesc o chestie draguta sa v-o spun si voua, dar mi-e sa nu ma fac de ras: cum reinstaurati un address book dupa ce a fost reinstalat windowsul (presupunand ca aveti mailul setat in Outlook Express)?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Oct 1 2008, 05:38 PM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Outlook-ul exporta intr-un fisier adresele si de acolo poti sa le faci upload pe noul client instalat.

This post has been edited by Master of Norules: Oct 1 2008, 05:40 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Oct 1 2008, 05:45 PM
Post #33


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Super tare topicul asta. Chestiile cu Outlook ma cam depasesc si e foarte bine ca le invat si eu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 1 2008, 06:38 PM
Post #34


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Intreaba-ma. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Bonus: erorile de outlook sint putine.... "doar" peste 150.000 (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Cite erori de outlook or fi ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Oct 1 2008, 07:09 PM
Post #35





Musafir






Ghiciti care e chestia care imi place mie cel mai mult in Outlook? Eu primesc zilnic peste 500 de mailuri, din care evident maxim 10 imi sunt adresate direct (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si atunci cum credeti ca fac sa imi sara in ochi acele 10 mailuri si sa nu se piarda in multime? Super usor, dar daca nu as fi vazut la cineva, recunosc ca nu m-as fi gandit singura. Sa vaz, stiti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Oct 1 2008, 07:50 PM
Post #36


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



iti creezi foldere separate in inbox si setezi ca mailurile care te intereseaza sa intre fiecare in folderul atasat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) nu ma pricep la explicatii, dar sigur asta este (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 1 2008, 07:54 PM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Flag€+unread. Eu asa fac.
Mai exista posibiliatatea de a crea un folder nou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Oct 1 2008, 09:54 PM
Post #38





Musafir






Nici una nici alta nu o folosesc, mult mai simplu pentru mine e saaaaa....setez sa se coloreze automat cu rosu cele care au adresa mea la "To" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Exista o optiune la Tools, care iti permite sa faci tot felul de setari de genul
- coloreaza intr-o anumita culoare mailurile de la o anumita adresa sau pentru o anumita adresa
- coloreaza intr-o anumita culoare mailurile care au in titlu un anumit cuvant cheie

Credeti-ma ca e cel mai eficient mod. Pur si simplu deschid mailul, daca vad ceva cu rosu stiu ca ma intereseaza daca nu il inchid.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Oct 2 2008, 09:03 AM
Post #39





Musafir






Ai raspuns corect MoN (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Interesant Angelu'.
Eu mi-am facut directoare pentru fiecare om (sau grup) sau imi sortez dupa ce scrie in subiect (cam astea-s regulile). Cei care nu se regasesc in address list intra in Junk automat. Mai scapa cate un spam totusi, dar avand setata optiunea 'Reading Pane' - off, le trimit manual din Inbox in Junk.
Si inca o chestie utila: am arhive la toate mailuri pe ani.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Oct 2 2008, 11:30 AM
Post #40





Musafir






Eu vreau doar sa va zic ca va urmaresc din umbra , bun topicul mai ales ca am niste lipsuri in domeniul asta ceva de speriat (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:30 PM