IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cu ce va ocupati ?, ..sau ce aveti de gind sa faceti in viitor?
Diana.
post Oct 25 2006, 11:31 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Toate petrecem cateva ore bune pe net, unele mai mult, altele mai putin, dar toate avem si o viata reala in care muncim sau invatam pentru a face ceva in viata...
Intrebarea care se ridica, in mod firesc este: Cu ce va ocupati ? Ce meserie aveti sau pentru ce meserie va pregatiti ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
fantasy
post Feb 8 2007, 06:19 PM
Post #2


Doar eu..
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,133
Joined: 19-December 05
From: Peste tot..
Member No.: 120



Eu am fost la particulara si pot sa spun cu mana pe inima ca am invatat si am facut mai multa carte decat facultatea de stat cu acelais profil.Majoritatea erau profesori de la stat care predau si la noi iar cei tineri erau proveniti din fostii studenti ai universitatii.
Intr-adevar restantele se plateau(eu am avut decat una in 4 ani..(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ..si m-a durut sufletu' de banii aia)..dar au fost si o groaza de beneficii....burse,programe de schimb cu universitati din strainatate si altele...In plus nu s-au comparat conditiile cu cele de la stat!
In fine..fiecare alege ce crede ca este mai bine pentru viitorul lui.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Diana   Cu ce va ocupati ?   Oct 25 2006, 11:31 PM
kalua   RMA si credit note queen! :D Lucrez la un dis...   Oct 26 2006, 06:32 PM
pescarush   eu lucrez in materials: inventory, purchasing, shi...   Oct 26 2006, 06:54 PM
Delfin  
QUOTE
  Feb 8 2007, 10:56 AM
Meg   pokemon, se pare ca tu esti deja hotarata asupra f...   Feb 8 2007, 11:58 AM
fantasy   Eu am fost la particulara si pot sa spun cu mana p...   Feb 8 2007, 06:19 PM
pokemon   meg si eu sper sa fie ok... fanta am mai auzit ast...   Feb 8 2007, 08:06 PM
ala80   Eu am facut prima facultate la stat, iar pe a doua...   Feb 8 2007, 08:16 PM
angeldust   Acum citesc si eu prima oara topicul acesta si con...   Feb 8 2007, 08:41 PM
Kitten  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 05:03 PM