IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

150 Pages V  « < 148 149 150  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXIII, Muzica, bautura, barfe, conversatie
LostWhispers
post Dec 22 2008, 12:42 AM
Post #1491





Musafir






Buna seara , eu nu am somn am o stare de agitatie si n am ce face decat sa stau pe net ca asa poate imi vine somnul
Eu azi am fost la metro am stat vreo 2 ore nu stiu cum a trecut vremea ca mare lucru n am luat dar am venit franta nu mai puteam sta in picioare.
Abia astept sa vina anul 2009 am citit zodiaul elady si mi a zis numai de bine, anul trecut fara sa exagerez in mare s a nimerit nu a fost un an tocmai bun, eu sunt f optimista cand e anul nou( mai ales in ianuarie) tot timpul zic ca va fi mai bine.
Va pup si va doresc sa simtiti agitatia zilelor urmatoare intr o masura cat mai mica pt ca e groaznic zilele astea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 22 2008, 02:15 AM
Post #1492





Musafir






Unde in nordul Bucovinei (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) , Neith?

Am reusit sa prajesc si eu vreo 30 de snitele, mai trebuie sa-mi manjesc unghiile cu oja verde inchis si pot sa-nchin steagul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 22 2008, 02:17 AM
Post #1493


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Vazut io. Siodovianca di-a noastri`!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Dec 22 2008, 02:48 AM
Post #1494


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Diana, iarta-ma ca te stresez, da' nu mai pot sa trimit PM-uri, sa-mi modific avatarul etc.
Please, cand ai timp, nu ma uita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Dec 22 2008, 03:19 AM
Post #1495


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



hai sa va infrigurez cu 2 secvente la ore diferite insa asa a nins toata ziulica, vai de spinarea mea maine

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/I6wOgGvUVZU&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/I6wOgGvUVZU&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5igY5pOFhZw&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/5igY5pOFhZw&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 22 2008, 03:19 AM
Post #1496





Musafir






Eh, gandeste-te si tu ca macar aveti parte de-un Craciun ca la carte.
Aici o veni zapada pe la mijlocul-sfarsitul lui ianuarie, cand lumea vrea primavara de-acum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Dec 22 2008, 03:22 AM
Post #1497


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



o sa ma gandesc la Cuba in timp ce-o sa dau mormanul de zapada la lopata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Dec 22 2008, 04:27 AM
Post #1498





Musafir






Cleo (IMG:style_emoticons/default/germare.gif) si aici ninge orizontal si suiera un vant! ca in filmele lui Hitchcock. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
eu inca nu-mi pot misca mainile de la datul la zapada de vineri, sper sa-mi treaca pana ma apuc de gatit pentru Craciun. ma dor umerii pana spre piept, sa nu mai zic de incheieturi (e si vremea, nu numai febra musculara, dar a iesit o combinatie (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ).
am petrecut duminica in casa, n-am facut mai nimic, am dormit si am citit. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) chiar l-am intrebat pe al meu pe cand o tulim de Craciun in Caraibe, ca m-am saturat de Craciun cu zapada. vreau sa-l vad pe Mos Craciun in costum de baie. (IMG:style_emoticons/default/mos1.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

150 Pages V  « < 148 149 150
Closed TopicStart new topic
13 User(s) are reading this topic (13 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 07:52 AM