IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

174 Pages V  « < 172 173 174  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXV, Muzica, bautura, barfe, conversatie
albinuza
post Mar 22 2009, 02:39 PM
Post #1731


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Am mancat ca si o anume scroafa, absolut neconform, da ma apucase o pofta de cartofi prajiti de nu e adevarat. Acum am o ciorbita de porc pe foc, si dupa aia afara ca e cald si bine!
Vroiam sa fac o tarta cu ananas, ca am cumparat ieri de.a fructe de nush cand o sa le mananc, da telul e la sotia unui coleg, si nu a mai binevoit sa il aduca inapoi, asa ca fara tarta azi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Si eu tre sa ma apuc de curatenia de Paste, dar sincer nu stiu cand (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Mar 22 2009, 02:44 PM
Post #1732


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



neata girlies,

spor la treaba kalua, eu astept sa se incalzeasca si repetam figura de anul trecut cu omul meu, mutam mobila stergem geamurile eu din casa el de-afara samd

Eu mi-am luat laptopul de la munca sa lucrez putin si nu merge unul dintre sisteme, asa ca maine o sa am o zi foarte incarcata. Macar am vreme sa invat ceva, ni se sugereaza delicat sa facem overtime si pe partea cealalta ne intreaba din ce in ce mai des daca am mai facut vreun curs din industrie (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Am avut varianta franceza a cursului la care am ajuns, pana zilele trecute si cartile erau imense, frazele lungi, pe scurt o ''feerie'' de curs. O colega le-a luat in engleza si ce sa vezi, varianta engleza e 2/3 din cea franceza (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) asa ca le-am schimbat si eu: frazele sint scurte, concise cu totul alta viata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Mar 22 2009, 03:10 PM
Post #1733


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Ia uitati fructe aici (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
(IMG:http://i32.photobucket.com/albums/d1/albinuza/Mancare/IMG_3900.jpg)


Si ceva flori (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
(IMG:http://i32.photobucket.com/albums/d1/albinuza/IMG_3824.jpg)
(IMG:http://i32.photobucket.com/albums/d1/albinuza/IMG_3826.jpg)
(IMG:http://i32.photobucket.com/albums/d1/albinuza/IMG_3875.jpg)

Si va mai arat si cum se vedea luna la ora 6 jumatate dimineta, de la mine de la geam
(IMG:http://i32.photobucket.com/albums/d1/albinuza/IMG_3882.jpg)

This post has been edited by albinuza: Mar 22 2009, 03:29 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Mar 22 2009, 05:57 PM
Post #1734





Musafir






Hmmmm ... oare ce-o facut albinuta noastra? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Si scorpirescu vreaaaa (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Mar 22 2009, 06:08 PM
Post #1735


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Neata!
Eu am mincat aseara la Mezza Luna, un restaurant italian care de fapt am aflat ca are patroni romani. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 22 2009, 06:16 PM
Post #1736


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am fost la cumparaturi, am apucat sa atipesc un pic. Si-acum mi-i somn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Mar 22 2009, 06:37 PM
Post #1737


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Si eu am haladuit o gramada. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 22 2009, 08:16 PM
Post #1738





Musafir






Eu am terminat ce mi-am propus sa fac. Dupa ce am terminat cu geamurile a disparut si soarele. Ma apuc acum de-o painica s-apoi nu mai misc un deget!

Am poleit podeaua in bucatarie si baie si acum am descoperit ca-s lucioase de numa si unghiile de la mana dreapta. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 22 2009, 08:27 PM
Post #1739


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Eu am gatit si mancat azi pentru intaia data file de pangasius la cuptor si mi-a placut la nebunie. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)

M-am decis sa particip si eu anul asta la Olimpiadele Comunicarii (nu stiu daca ati auzit de concursul asta, e destul de mediatizat). Presimt ca primul pas dificil va fi reunirea echipei de 5 persoane, sigur colegii vor invoca motive de licenta, suprapunere cu sesiunea, joburi etc. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) dar nah sper sa reusesc intr-un final, ca doar si eu ma confrunt cu aceeasi situatie...Mi se pare foarte tare sa fii evaluat de cele mai importante agentii din momentul de fata si nume sonore in domeniu si sa iti cunosti direct concurenta.

This post has been edited by sweet_girl: Mar 22 2009, 08:37 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Mar 22 2009, 09:48 PM
Post #1740





Musafir






Seara buna!

Mama Albi, dar ce te-ai pus pe gatit (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
Am tras si eu azi o tura de shopping. Zici ca scapasem din cusca. Barbata-miu a promis ca data viitoare se duce singur (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Nu va imaginati ca mi-am luat haine, ca deocamdata-s balenuta, ci diverse pentru casa. A mai scapat o pudra, un ruj etc. pe langa. Am luat si covor pentru camera Sarei. E doar al 3 lea, dar asta merge. Pe celalalt i l-am donat maica-mii.
Botezul l-am stabilit pe 3 mai.

Szi, si eu trebuie sa-mi fac curat in sifonier si tot aman. La capitolul curatenie de Paste, am o singura grija: trebuie sa pun ordine in balconul deschis, in rest e destul de ok prin casa. De cand stau acasa, am timp sa ma ocup si de acest capitol.
Sweet bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

174 Pages V  « < 172 173 174
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 04:08 AM