IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Feluri diferite a iubi... Batalia dintre sexe!, Cine fructifica sentimentul creator?
Cindy
post May 30 2009, 09:56 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Care e ideea pana la urma? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Ca tu la 16 ani deja ai atins apogeul cunostintelor despre femei si poti sa seduci orice femeie daca ii vorbesti despre sex? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ma prea foarte indoiesc...dar hei, ajuta in viata o astfel de atitudine increzatoare! Uite, eu sunt draguta si iti dau un exemplu: nici una dintre noi nu a cazut impresionata so far.

This post has been edited by sweet_girl: May 30 2009, 09:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 30 2009, 10:15 PM
Post #32


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Adevarul este ca deja ne-ai sedus pe toate, ne-ai dat pe spate! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Am si eu o intrebare: esti virgin?
Daca vrei ai putea sa faci un sondaj, sa vezi cate din femeile care ti-au raspuns tie sunt singure si trecute de 30 de ani. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Si da, spre exemplu eu am si un iubit cu care discut chestiile astea, si prieteni. Doar ca nu sunt obsedata sa demonstrez ceva.

P.S.: Aici nimeni nu "se ia de tine". Tu ai introdus un subiect de discutie si acum mi se pare mai degraba ca ai postat mai mult ca sa ne convingi pe noi de un fapt (pe care tu, atotstiutorul, il stii mult mai bine decat niste doamne trecute prin viata), si nu ca sa discuti pe marginea unui subiect. Este foarte bine daca aceasta "seductie" (habar nu am despre ce vorbesti) te ajuta pe tine, dar mie mi se pare pur si simplu ca tu nu stii cum sa te porti cu femeile. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
In continuare, mi se pare amuzant sa ne spui tu noua ca femeile apreciaza sau nu anumite genuri de barbati. Noi nu ne credem superioare, tu te crezi superior, ai impresia ca ai vazut tot si le stii pe toate. Nu a spus nimeni ca dupa o anumita varsta barbatii nu mai vor sex, ci ca nu mai este atat de prioritar ca atunci cand esti adolescent (asta in cazul celor care reusesc sa se maturizeze). Mie mi se pare ca ai niste mici probleme emotionale. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Se pare ca vorbesti despre multe studii, lucruri citite, spuse ale prietenilor... de ce nu ne spui cate ceva din experienta personala? Sau esti genul de tip care sta toata ziua cu nasul in carti sau calculator pentru ca nu e in stare sa vorbeasca cu o fata in real life? (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bokncel
post May 30 2009, 11:39 PM
Post #33


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 27-May 09
Member No.: 6,586



Cred ca am intrat in gura lupului asa ca o sa ma retrag inainte ca el sa o inchida.N-am atins niciun apogeu si nici nu ma mai intereseaza sa va dau vreun sfat pentru ca nu incercati sa ganditi macar.Nu vorbeam fara sa testez.V-am pupat (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th June 2024 - 10:30 PM