IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cum sa scap de timiditate ?
marry_swetty
post Nov 2 2007, 07:25 PM
Post #11


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 13-September 07
Member No.: 2,223



QUOTE(Fanny @ Nov 2 2007, 06:49 PM) *
eu as incuraja-o pe mary nu doar sa capete incredere in ea insasi, dar sa respecte si limba romana.
Mary, tocmai pentru ca ai 14 ani, ai responsabilitatea sa mergi la scoala si sa-ti dezvolti armonios mintea. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)



pai eu nu am zis ca am 14 ani sunt mai mica de 14 la asta ma refeream mult mai mica (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Nov 2 2007, 07:42 PM
Post #12


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



Ai in jur de 12 ani cumva?!

Pai scumpa mea, deja ai facut un pas "anti timiditate" muuuult mai mare decat am putut face eu cand eram de varsta ta! Te incurajez sa ai tupeu in continuare, nu renunta la bunul simt (se pot completa de minune; nu trebuie sa se excluda reciproc) si vei deveni un adult integru si sigur pe el (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
dona_r
post Nov 3 2007, 05:41 PM
Post #13


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 135
Joined: 18-September 07
Member No.: 2,247



pai cred ca aici ar fi trebuit sa postez si eu.
din fericire si eu lucrez intr-un domeniu in care colaborez cu multi oameni,chiar persoane cunoscute si renumite din oras,ceea ce m-a ajutat sa trec peste timiditatea obisnuita.
insa mi-e jena sa pun pe cineva la punct,chiar daca-l vad ca ma pacaleste pe fata.vorba aceea veche"mi-e rusine de rusinea lui".asta nu-i timiditate,asta-i prostie curata,nu-i asa? (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marry_swetty
post Nov 6 2007, 01:10 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 13-September 07
Member No.: 2,223



QUOTE(geoo @ Nov 2 2007, 07:42 PM) *
Ai in jur de 12 ani cumva?!

Pai scumpa mea, deja ai facut un pas "anti timiditate" muuuult mai mare decat am putut face eu cand eram de varsta ta! Te incurajez sa ai tupeu in continuare, nu renunta la bunul simt (se pot completa de minune; nu trebuie sa se excluda reciproc) si vei deveni un adult integru si sigur pe el (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !


nu sunt mai mica de 12,si care e pasul anti timiditate care lam facut acum?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pastelata
post Nov 6 2007, 05:55 PM
Post #15


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 255
Joined: 12-August 07
Member No.: 2,031



^Probabil ca ai scris asta pe un forum dunno..

Haha.Si eu sunt timida.Dar eu sunt o fiinta mai complicata.Pentru ca nu sunt timida mereu,doar cand nu am chef de nimic si ma cred cea mai groaznica de pe Pamant:| timida=ma inrosesc repede si nu mai stiu ce sa zic..Poate sunt doar fraiera.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Nov 7 2007, 04:22 PM
Post #16


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



Da copil, despre asta era vorba! ca ai avut curaj LA VARSTA TA (care apropo, CARE E? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) ) sa ceri ajutor! Chiar daca e vorba doar de o parere ceruta in mod virtual, conteaza mult! Si stai linistita o portie de timiditate e buna; inseamna doza de inocenta pe care e bine sa o pastrezi! Restul va veni cu varsta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9th June 2024 - 01:55 AM