IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Culoarea parului, Sa vedem ce "culoare" predomina pe forum...
Ce esti?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 117
Guests cannot vote 
katy87
post Mar 27 2007, 05:04 PM
Post #51


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



brunetelor unde ati disparut?nu vreti sa urcam si noi pe primul loc?(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Mar 27 2007, 07:06 PM
Post #52


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



ceva intre saten inchis si ciocolatiu
cand ma plictisesc de culoarea mea, cam la 4-5-6 luni, imi trag o tura de suvite blonde (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Mar 27 2007, 09:02 PM
Post #53





Musafir






Saten inchis cu deviatii spre roscat sau saten deschis, functie de toane! Acum m-am facut proaspat aramie, dar urasc nuanta asta, pana se mai decoloreaza!!!
In schimb pot spune cu mandrie ca a existat si varianta blond "pamela anderson" in 2001...din pura greseala! am vrut sa-mi vopsesc parul roscat intens, cutia era de roscat, iar tubul din interior de blond auriu deschis...bineinteles, am observat asta dupa ce am vazut ca mi se deschide culoarea parului rau de tot...auuuu, nu va spun cum am reactionat! in ziua respectiva fusesem de dim la coafeza mea, a vrut sa-mi schimbe look-ul si sa ma faca suvite, dar i-am interzis, pe motiv ca nu stiam cum o sa-mi stea...ei bine, n-am vrut suvite, asa ca m-am ales cu tot parul blondddddd! doua zile am plans si n-am iesit din casa! nu aveam curaj! in viata mea nu mi-am dorit sa stiu cum imi sta blonda sau cu parul negru...nici gand! Nu mai vreau sa-mi amintesc!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monik
post Mar 31 2007, 06:30 PM
Post #54


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 31-March 07
Member No.: 1,423



eu sunt bruneta (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
splendora
post May 2 2007, 04:09 AM
Post #55


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



blonda si natural si suvite ....desi am incercat sa ma fac satena la un moment dat ca am avut probleme la creier (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) dar noroc ca paru meu nu pastreaza culoarea, orice i-as face, se decoloreaza si ajunge tot blond. vorba aia, adevaru la radacina se vede (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midnight
post May 2 2007, 11:12 AM
Post #56


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 216
Joined: 19-March 07
From: Timisoara
Member No.: 1,366



De la natura sunt satena, insa o nuantza din pacate foarte plictisitoare (pentru mine cel putin), ca si cum ar avea o tenta de cenusiu.
Am avut si roscat, si castaniu-roscat..
Insa cel mai mult imi place cum sta cu dark brown (iese aproape negru, sau cum imi place mie mai mult sa-i spun, culoarea lemnului ud:))
Toata povestea asta la ochi caprui si un ten alb care nu a vazut in viata lui solar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
donatellaV
post May 20 2007, 11:48 AM
Post #57


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 20-May 07
Member No.: 1,671



QUOTE(blondina @ Dec 16 2005, 09:47 AM) *
Sa vedem cine predomina pe forum  (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Blondele..brunetele..

eu am vazut ca din ce in ce mai multe se vopsesc blonde,si chiar platinat....intr-adevar..cred ca blondul iese in evidentza...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jun 23 2007, 08:33 PM
Post #58





Musafir






Eu sunt satena. Acum sunt vopsita un saten ceva mai deschis cu suvite blonde...dar nu-s toate la fel. Mie-mi place cum se vede in ansamblu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
post Jun 24 2007, 07:37 AM
Post #59





Musafir






Eu variabile nuanţe de blond.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Manciu Claudia
post Jul 4 2007, 08:33 PM
Post #60


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 4-July 07
From: Alexandria
Member No.: 1,897



Roscat-auriu si e culoarea de la mama natura:)) nu m-am vopsit si nici nu ma voi vopsi;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:48 AM