IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Topic pentru mura-n gura: Mie mi-i prea lene sa caut sau sa cumpar, Nu faceti voi totul pentru mine?!!? Ca eu am o jena.
Diana.
post Jan 5 2009, 02:17 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Topic pentru mura-n gura: Mie mi-i prea lene sa caut sau sa cumpar, Nu faceti voi totul pentru mine?!!? Ca eu am o jena.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ice_qween
post Jan 23 2009, 07:56 PM
Post #2





Musafir






QUOTE(h_2004 @ Apr 15 2007, 03:07 PM) *
kalua (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ...seminte (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

sotul meu a facut ochii mari cand a muscat din ea si a spus 'Master piece'

despre cantitati .... ies destul de mari bezelele si chiar si intr-o tava mare de aragaz nu incap toate. Cred ca si jumatate de cantitate e ok. Sau rezista albusurile alea pana apuc sa le pun la cuptor seria a 2-a?

uite poze ...de buna e FOARTE buna. Merci Marbella!

(IMG:http://i33.photobucket.com/albums/d90/h_2004/sarahbernhardht1.jpg)

(IMG:http://i33.photobucket.com/albums/d90/h_2004/sarahbernhardht2.jpg)

ai pus si reteta pe undeva?ca as vrea si eu sa fac (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 23 2009, 08:25 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Butonul search ce zice? In retetar te-au uitat? Sa nu-mi spui ca esti o persoana ocupata la cei 24 de ani ai tai, mai ocupata decit noi, alea mai batrine. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Prajitura Sarah Bernardht
E cu 4 posturi mai sus de unde ai luat citarea cu foto.
Data viitoare te rog sa pui fundul la treaba, ca nu mai cauta nimeni pentru tine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ice_qween
post Jan 23 2009, 10:03 PM
Post #4





Musafir






wtf?am intrebat frumos,nu trebuie sa sariti asa.Daca nu vrei sa raspunzi nu raspunzi,nu trebuie sa cauti tu pt mine.Invatati sa va purtati,mai ales tu maat ca esti jalnica sincer.Parca ai crescut in mahala.Doamne cate gesturi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .Auzi is nesimtita ca am intrebat de o reteta...pe ce lume traiti?
acum da-mi ban ca atata stii si tu sa faci bine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 23 2009, 10:26 PM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mamzel, sterge-ti mucisorii inainte sa vorbesti asa cu noi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jan 23 2009, 10:27 PM
Post #6





Musafir






Nesimtite si cu tupeu, de-astea de care mi-e drag de tot! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Ice, forumul e tarlaua lui Maat, pe banii ei, daca-ti place ori ba. Si forumul asta are o functie perfecta de cautare. Iar alte proaste (cu serviciu si familie) stau si fac retetar ca sa fie totul organizat si sa gaseasca lumea repede orice reteta. Si tot mai apare cate cineva si arunca cate-o intrebare de-asta de-ti vine sa-ti dai palme. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Trist.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ice_qween
post Jan 23 2009, 11:16 PM
Post #7





Musafir






stai tu linsitita ca nu retrag ce am spus,spre deosebire de tine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) stii tu la ce ma refer.
Si putin imi pasa pe banii cui este forumul,oricum se vede ca este administrat de femeia-barbat(maat)ca de aia si sunt doar 2-3 pers pe tot forumul care o pupa undeva...de ce nu stiu si nici nu-mi pasa asa ca ramaneti cu forumu-l vostru pustiu si invatati sa va purtati ca degeaba aveti serviciu si familie ca tot necioplite sunteti.ca parca eu stiu de retetaru si toate tampeniile voastre.Ciuss.Si da...sunt o regina...nu o mahalagioaica (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 23 2009, 11:21 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Tu citesti ce prostii debitezi ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ice_qween
post Jan 23 2009, 11:24 PM
Post #9





Musafir






buna intrebare pt matale pt ca de cand m-am inscris pe forumul asta si iti vedeam posturile imi puneam intrebarea asta (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
tu te mai suporti?nu ca m-ar intersa.........dar eu in locul tau mi-as trage un glont in cap.Sincer acuma.Si mai ai altceva pe lume in afara de forumul asta de 2 lei?probabil ca da...un caine (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jan 23 2009, 11:30 PM
Post #10





Musafir






Nu mai stam sa ne tiganim aici, ti-am dat ban pe vecie, pa si numai bine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:04 PM