IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 96 97 98 99 >  
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXVI - eLady`s hot spot, Eh, de-ale noastre...
Bia
post Jun 23 2010, 06:57 PM
Post #971


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nu, trebuie sa se inghete. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 23 2010, 07:00 PM
Post #972


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Apropo de inghetata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si eu fac acum una de rabarbar (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Delicioasa !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 23 2010, 07:04 PM
Post #973


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cum cureti rubarba , Teo
(PS: (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 23 2010, 07:07 PM
Post #974


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Am ajuns (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Bafta Cori!!
As vrea sa parlesc o bucata de peste... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 23 2010, 07:09 PM
Post #975


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Parca ti-am raspuns la intrebarea asta la un alt topic (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Nu-mi aduc bine aminte (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Tulpinile mai groase, care provin de la plantele mai batrane, se curata de coaja apucand de la un capat al tijei si tragand in jos, ca si cum ai curata un cartof fiert.
Tulpinile subtirele, de la plantele mai tinere, nu au nevoie sa fie curatate de coaja, dar trebuie spalate bine.

Ps si eu te pup (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jun 23 2010, 07:40 PM
Post #976


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Va rog eu nu mai gatiti asa bun si frumos, si ...oricum o veti face. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Jun 23 2010, 07:49 PM
Post #977


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



La mine aici e o sarbatoare f interesanta azi ... e San juan ... si se face foc peste tot , si la 12 noapte mergi in ocean si cik te speli de pacate ...

yoohooo party!! (IMG:style_emoticons/default/yahoo[1].gif) (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jun 23 2010, 07:53 PM
Post #978


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



In seara asta visezi ursitul. E noaptea de Sanziene.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 23 2010, 10:38 PM
Post #979


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(citystella @ Jun 23 2010, 11:48 AM) *
Cindy: Eu sunt fericita acum, sunt implinita cu mine, ma accept asa cum sunt cu bune si rele, si cine ma vrea ma vrea asa cum sunt. Nu imi pasa de cei care nu ma cunosc si imi arunca cu jigniri, nu stiu cine sunt, si nu stiu ce sta dincolo de ambalajul meu. Viata mea nu a fost una usoara, cu toate ca unii se intrebau de ce ar fi toate astea la o singura persoana si tanara. Dar viata e plina de neprevazut, de lucruri minunate. Florile imi insenineaza viata, camera, inima. Ma bucur de fiecare boboc inflorit, ma bucur pentru fiecare frunzulita noua. Sunt persoane care ma indragesc asa cum sunt. Sunt persoane care abia asteapta sa ma vada. Sunt fericita pentru ca sunt. Sunt fericita pentru ca viata e scurta, si o traiesc.
E inutil, absolut inutil, sa ne facem griji, daca va merge o relatie, daca va da laptele in foc, daca catelul va fi neascultator, daca copilul va fi obraznic. Se intampla atatea in lume. E inutil sa iti bati cainele, copilul, nevasta, barbatul. E inutil sa cicalesti pe cineva, e inutil sa interzici cuiva ceva. E inutil sa crezi ca ai viata la infinit, sa iti aduni bani, sa investesti munca ta in lucruri, in haine, in apartament. Eu sunt practica, asa am fost mereu. Nu purtam nici un accesoriu, nu purtam bijuterii, nu purtam haine diversificate, nu purtam pantofi, sandale, nu ma machiam. Toate le-am purtat mai apoi, si am inceput sa ma machiez, pentru servici. Sunt simpla, imi plac lucrurile simple, imi place sa privesc cerul, natura, viata.
Cat de repede se duc oamenii,nici nu ai timp sa-ti iei ramas bun, spui ca il/o v-oi vedea maine, am sa il/o sun maine, am sa-i vorbesc maine, am sa las pe maine. Maine poate fi prea tarziu.
Sunt mai deschisa, sunt mai prietenoasa, mai draga celorlalti, decat am fost inainte. Am invatat ca oamenii chiar daca urmaresc sa profite de pe urma ta, sunt pana la urma si ei suflete, si daca le dai ceea ce vor, vei primi din alta parte ceea ce astepti tu, fara ati face iluzia de a primi de la ei. Mi-a fost teama sa ma mai apropii de oameni din acest motiv, dar usor, am realizat altele, iar acum pasesc usor spre a intelege sensuri, si oameni, si viata. Nu imi refuz nici o bucurie, pentru ca ele sunt singurele care ma tin asa cum sunt, in picioare. De fiecare daca cand aveam o zi proasta, mergeam intr-un loc relaxant, ori imi cumparam ceva mic, dar care mi-l doream mult, ceva amuzant, ceva frumos, ceva dulce. Sunt fericita pentru ca ma iubesc, poate pentru prima data in viata. Sunt fericita pentru ca nu am prieteni, dar sunt oameni care le place sa ma aiba aproape. Sunt fericita pentru ca florile imi daruiesc flori frumoase. Sunt fericita pentru ca traiesc.
Fericirea e in noi. Aveti credinta in Dumnezeu.


Foarte frumos ai scris! Cel putin teoretic, practic este mai greu cand esti prins in valtorile concretului si momentului si iti dai seama ca intre aspiratiile tale si realitate este inca un abis.

Da? Imi visez ursitul? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Asa pur si simplu sau tre' sa fac ceva special?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 23 2010, 10:45 PM
Post #980


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Pai ar fi trebuit sa culegi flori de Sanziene si sa le pui sub perna (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
aaaa si trebuie sa fi fata mare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 96 97 98 99 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 07:26 AM