IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> dansul mirlor
teodora0991
post Oct 18 2016, 09:33 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 18-October 16
Member No.: 13,238



Buna seara! Anul viitor am nunata si deja ma stresez cu pregatirile, dar cele mai multe griji mi le fac in privinta dansului pentru deschiderea serii. Nu-mi place sa fiu in centrul atentiei, daca era dupa mine, nici nu as fi vrut atata tam-tam, dar asta e, o sa treaca. Va rog sa-mi recomandati un coregraf bun sau o scoala de dans unde sa ne inteleaga stangaciile si ca nu avem nicio treaba cu dansul, dar cu toate astea, imi doresc sa iasa bine.
va multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioana29
post Oct 23 2016, 09:33 AM
Post #2


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 23-October 16
Member No.: 13,241



Te inteleg perfect Teoodora, dar nu ar trebui sa-ti faci atatea griji, totul o sa iasa perfect daca pui totul la punct din timp, iar in privinta dansului nu ar trebui sa ai emotii prea mari. Nu trebuie decat sa alegi un coregraf potrivit care sa aiba suficienta rabdare si care sa gaseasca pasii potriviti pentru a parea ceva complex, dar sa-i puteti urma. Noi ne-am pregatit la scoala spam si chiar am fost tare multumiti. Tot coregraful a venit si cu cateva sfaturi in privinta melodiei, alegandu-ne o melodie superba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:09 AM