IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Acnee, Peeling chimic
yo2000
post Oct 29 2008, 09:11 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 6
Joined: 28-October 08
Member No.: 5,220



Cine poate sa-mi recomande unde as putea sa fac peeling pentru semnele lasate de acnee si petele (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) in afara de Brol si Grosu unde iti cer 300 euro pentru un peeling cu laserul si rezultatele nu vor fi 100% de la primul peeling (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) n-am bani de aruncat asa cum vor unii.Stiti ceva cat cere Darie pe un peeling? Petrescu am auzit ca 200 ROn super ieftin dar l-a ea nu ma duk ca am fost si apoi nu m-am mai dus ca nu am avut bani , dar nu am facut peeling doar curatare de ten .Astept sfaturi, pareri sau daca cineva si-a facut peeling in timisoara sa-mi dea si mie detalii mai concrete. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Semnele astea , de aproape de tot se vad ca si cum ar lipsi mici bucatele de piele si iti face pielea asa mai cu denivelari de la distanta (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) e super jenant mai ales ca in ziua de azi lumea te condamna dupa felul cum arati nu dupa cine esti sau cum gandesti . (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
lore9090
post Jul 22 2019, 12:17 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 34
Joined: 10-April 15
Member No.: 12,834



Pentru acnee se poate folosi si produsul derminax, un supliment alimentar facut din extracte din plante!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
yo2000   Acnee   Oct 29 2008, 09:11 PM
roro1989   Eu iau pentru acnee Derminax de aproape 3 saptaman...   Mar 11 2015, 03:49 PM
victorash   Acneea e problema cea mai nesuferita de care sufer...   Dec 28 2015, 03:48 PM
folene   Eu raman la ideea ca la inceput trebuie facut un...   Jun 29 2015, 02:31 PM
teodora_elena   Buna! Am avut si eu o problema asemanatoare si...   Aug 9 2016, 04:30 PM
andrey   Pentru cosuri cel mai bine e sa se mearga la un ...   Sep 13 2016, 12:05 PM
benonedinca  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:54 AM