IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cu ce va ocupati ?, ..sau ce aveti de gind sa faceti in viitor?
Diana.
post Oct 25 2006, 11:31 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Toate petrecem cateva ore bune pe net, unele mai mult, altele mai putin, dar toate avem si o viata reala in care muncim sau invatam pentru a face ceva in viata...
Intrebarea care se ridica, in mod firesc este: Cu ce va ocupati ? Ce meserie aveti sau pentru ce meserie va pregatiti ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
pescarush
post Oct 26 2006, 06:54 PM
Post #2





Musafir






eu lucrez in materials: inventory, purchasing, shipping, planificare de productie.
kalua, se pare ca eu sunt una din persoanele care iti returneaza materialele (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)
mie imi place domeniul asta, presupune multa munca de coordinare intre diferite departamente.
am fost pregatita sa fiu inginer (am si lucrat cativa ani ca si inginer, in tara), si am ajuns in supply chain.
ma atrage mult mai mult decat munca de inginer.
acum lucrez la o fabrica de piese auto.

meseria nu ma mai gandesc s-o schimb, poate doar compania la care lucrez (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delfin
post Jan 26 2007, 11:35 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 26-January 07
Member No.: 1,093



QUOTE(pescarush @ Oct 26 2006, 05:54 PM) *
eu lucrez in materials: inventory, purchasing, shipping, planificare de productie.
kalua, se pare ca eu sunt una din persoanele care iti returneaza materialele (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
mie imi place domeniul asta, presupune multa munca de coordinare intre diferite departamente.
am fost pregatita sa fiu inginer (am si lucrat cativa ani ca si inginer, in tara), si am ajuns in supply chain.
ma atrage mult mai mult decat munca de inginer.
acum lucrez la o fabrica de piese auto.

meseria nu ma mai gandesc s-o schimb, poate doar compania la care lucrez (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Buna seara!
Eu lucrez ca Asistent Manager intr-o firma din Franta(firma de recrutare""vanatori de capete"). Pana acum m-am ocupat de partea administrativa a activitatii: contabilitate, transferuri bancare, rapoarte financiare, cumparare de materiale pt birou. Incepand din anul acesta incerc sa trec pe activitatea de baza a firmei: recrutarea de manageri medii si de top in aprovizionare si logistica.
Am si un alt job foarte solicitant: am un bebe de 11 luni care este mai tot timpul bolnav pt ca in timpul zilei il las la cresa!
Cat despre schimbatul job-ului actual, pot spune ca imi place firma unde lucrez dar daca as gasi un post interesant si mai bine platit as pleca...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Diana   Cu ce va ocupati ?   Oct 25 2006, 11:31 PM
kalua   RMA si credit note queen! :D Lucrez la un dis...   Oct 26 2006, 06:32 PM
pescarush   eu lucrez in materials: inventory, purchasing, shi...   Oct 26 2006, 06:54 PM
Delfin  
QUOTE
  Feb 8 2007, 10:56 AM
Meg   pokemon, se pare ca tu esti deja hotarata asupra f...   Feb 8 2007, 11:58 AM
fantasy   Eu am fost la particulara si pot sa spun cu mana p...   Feb 8 2007, 06:19 PM
pokemon   meg si eu sper sa fie ok... fanta am mai auzit ast...   Feb 8 2007, 08:06 PM
ala80   Eu am facut prima facultate la stat, iar pe a doua...   Feb 8 2007, 08:16 PM
angeldust   Acum citesc si eu prima oara topicul acesta si con...   Feb 8 2007, 08:41 PM
Kitten  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 06:05 PM