IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

28 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Creme pentru contur ochi, Marci, rezultate, preturi, recomandari
alessia81
post Feb 21 2006, 09:57 AM
Post #31





Musafir






mie Istheal de la Avene nu mi-a placut, in schimb crema antirid Istheal este buna si foarte emolienta. Prefer Roc-ul, varianta pentru ochi, ca si pret e la fel cu cea de la Avene.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ariadne
post Feb 22 2006, 06:10 PM
Post #32


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 90
Joined: 17-December 05
Member No.: 109



Iti multumesc mult Daria pentru raspuns.  :-* :floricele: .Intre timp am descoperit pe net o crema de la Estee Lauder-Sun Performance Anti-Aging Sun Gel for Eyes cu SPF 15. Acum sunt in dubiu, nu stiu pe care sa o aleg dar cred ca o sa merg pe mana ta daca spui ca parerile in legatura cu crema Clinique sunt bune si o sa o adaug si eu pe lista mea de cumparaturi. :) 

:offtopic: vreau sa-ti dau karma si nu stiu de ce nu merge  :( incerc eu mai tarziu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Feb 23 2006, 03:48 PM
Post #33


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



Chiar a incercat cineva Hylexin, de la beauty shop? l-am vazut pe forumuri de afara si e tare laudat ...nu stiu daca sa mi-l i-au cand mai trec prin bucuresti sau constanta pt ca n-am prea gasit comentarii
(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/huh.gif)

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Feb 26 2006, 05:01 PM
Post #34


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



am incercat masajut cu vit e lichida dar mie nu prea imi prieste :-) imi face cearcani pe moment si dispar cand n-o mai folosesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Mar 2 2006, 01:47 PM
Post #35


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



hylexin e crema asta nou promovata pe la Beauty shop?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Mar 2 2006, 03:16 PM
Post #36


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



da si n-am idee daca e buna sau nu... ;-)) mai ales k uneori difera calitatea de afara (unde am citit pe forumuri k ar fi buna) cu cea din tara....

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Mar 18 2006, 06:41 PM
Post #37





Musafir






se pare ca bioderma inca nu ne dezamageste. Mi-am luat acum cateva zile crema de ochi sensibio pentru decongestionare, antirid, fermitate. Avand in vedere programul pe care il am, miopia mea pe care nu o hranesc cu ochelari, ma trezesc mereu cu ochii umflati; crema aceasta e chiar ok, destinde pielea si ii confera fermitate, iti da un look mai tanar, mai luminos. Acuma nu e miraculoasa, nu va inchipuiti, mai ales pt ridurile incetatenite in fata, dar sub 35 de ani eu zic ca e potrivita pentru efecte vizibile. Nu contine parfum si e antiiritanta, gama sensibio, foarte buna ca baza de machiaj. Am avut crema blossom de la elmiplant pt ochi si e foarte faina pentru ca e catifelata, matasoasa, hidratanta, dar un efect foarte pronuntat nu am vazut. Oricum cremele antirid sau pt fermitate au un efect temporar. Seara folosesc ulei de migdale presat la rece pe pleoape si ricin un pic pe gene. Dimineata aceasta crema de la bioderma. Consider combinatia optima si reusita, bineinteles cu o demachiere riguroasa inainte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Mar 23 2006, 08:40 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



mi-am luat vichy termal fix yeau (e pt toate varstele, ten deshidratat) si imi place... am incercat initial mostre si au fost ok, de aia mi-am luat si crema.... cred ca e mai bine sa previi decat sa tratezi, oricum am deja cearcane si cand rad fac niste linii pe care nu le suport.. asa k aceasta crema ar trebui sa fie ok in timp
e f mica si miroase cam cah, dar prefer asta decat sa aiba parfum... pana la urma parca nu-s asa slabe produsele vichy cum imi facusem eu parerea

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Mar 24 2006, 11:46 PM
Post #39


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Eu mi-am luat din nou NiveaQ10 si sunt f f incantata de ea...ii fac reclama agresiva.(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Mar 26 2006, 12:35 PM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



seht! e posibil sa-mi apara riduri de la crema termal fix yeau vichy? mi se parea asa buna dar m-am trezit cu linii la ochi... dupa trei zile de folosire... sa fie de la ea? pls raspundeti....

(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/ph34r.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

28 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10th May 2024 - 02:12 PM