IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> MLM-uri si tot ce tine de distributia produselor lor, Despre MLM -uri ca afacere proprie, NU pentru anunturi sau racolare de
angeldust
post Mar 30 2009, 10:31 AM
Post #1





Musafir






QUOTE(Maàt @ Mar 30 2009, 07:00 AM) *
Sorry, pentru mine produsele vindute prin MLM uri sint BANATE exact de-aia.
A fost o vreme cund mi-am cumparat produse de la avon d exemplu si nu am fost multumita.
Este o vreme cind indiferent unde ma duc, vreo 50% dintre cunostinte incearca ca imi bage pe git sa cumpar tot felul de chestii. Derergenti, cosmetice avom, mavon samd.
Iaca de-aia nu le mai suport! Daca vreau ceva, stiu unde si cum sa gasesc un reprezentant MLM, dar nu ma mai asfixiati!
Singura exceptie:oriflame.


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Hai Di ca ai fost simpatica, io nu inteleg cum vine asta "nu mai suport nici un MLM, singura exceptie : Oriflame" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nu vreau sa intru acum in polemici, dar mie Oriflame si Avon mi se par una si aceeasi mancare de peste. Ba parca avonu sunt oleaca mai bune si baga produse noi mai des. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 01:22 PM