IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

18 Pages V  « < 16 17 18  
Reply to this topicStart new topic
> Virginitatea
La ce varsta ati avut prima experienta sexuala?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 159
Guests cannot vote 
afobia
post Mar 16 2011, 12:55 PM
Post #171


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



QUOTE(Teocris @ Mar 16 2011, 01:33 PM) *
Bine ai revenit Afobia (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Eu cred ca nu ai de ce sa te simti aiurea. Virginitatea in ziua de azi e floare rara si ar trebui sa te mandresti cu ea (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Imi place ca te pastrezi pentru persoana potrivita (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)


Hey Teocris , ce mai faci , mersi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 17 2011, 05:01 AM
Post #172


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Afobia foarte bine ca pui pret pe trupul tau! Multe fete au uitat sa faca asta din pacate.
Unde esti in franta? Si eu am un ''fratior'' la master la lyon (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
afobia
post Mar 17 2011, 12:37 PM
Post #173


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



Mersi,bebe_maria.
Sunt la Nice.E greu greu.In primul semestru nu vorbeam pic de franceza si nu sunt cu bursa aici (platesc mii mii de euro ai mei sunt in datorii ) asa ce e destul de grava situatia mea !! Imi place aici si dupa ce termin , vreau sa raman CU ORICE PRET ! pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fraise
post Jun 30 2011, 03:46 PM
Post #174


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 42
Joined: 18-July 10
From: Greece
Member No.: 8,888



Desi ff tarziu a fost si nu regret, fiind la varsta de 25 de ani, chiar daca am tinut la tipul x si acum nu mai sunt, stiu ca am trait momente frumoase impreuna cu el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariana-ioana
post May 22 2012, 02:26 AM
Post #175


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 22-May 12
Member No.: 11,226



Hei...am citit cateva din intrebarile respectiv sfaturile voastre si as avea nevoie si eu de un sfat.

Am 19 ani si am un prieten de 6 luni si inca sunt virgina. Intr-o noapte, inainte sa fim impreuna , cu 2 zile mai exact, am cam exagerat cu alcoolul si am facut cateva lucruri de care nu sunt deloc mandra cu un alt tip si el stie treaba asta si a fost foarte de treaba in legatura cu asta si am vorbit si despre noi si i-am zis ca inca nu stiu daca as vrea sa mergem mai departe sa zic asa. De atunci nu am mai adus acest subiect in discutie si nu stiu cat de tare l-a deranjat si in ultima vreme m-am tot gandit ca sunt pregatita sa trecem mai departe dar nu stiu cum sa deschis acest subiect.


In concluzie as avea nevoie de cateva sfaturi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)



This post has been edited by mariana-ioana: May 22 2012, 02:28 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 29 2012, 12:16 PM
Post #176


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai, e simplu: cind mai aveti o partida de pupaturi si el se opreste, ii spui sa nu. Insa esti sigura ca vrei sa faci pasul acesta pentru ca esti pregatita sau vrei sa ii demonstrezi ca numai pe el il iubesti si ca episodul de la petrecere a fost doar o greseala?!
Daca raspunsul e varianta a doua, eu, in locul tau, m-as mai gindi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 Pages V  « < 16 17 18
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 17th May 2024 - 08:14 PM