IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ati incercat careva masca de indreptare de la Wella?
Dacys
post Dec 18 2013, 04:51 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 11
Joined: 19-February 13
Member No.: 11,663



Buna Fetelor!

Vreau sa va intreb daca ati incercat vreuna dintre voi Biotouch Mască Intensivă de Îndreptare (Pentru Păr Rebel și Îndreptat)de la Wella? Am gasit-o pe site/ul asta, Strawberrynet/Capsuna si e la un pret bun. Ma intereseaza asa un produs, iar la pretul asta cred ca ar merita daca ar fi de calitate! Sper sa primesc raspuns curand, sa nu se termine oferta! Va pup!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Morninglight
post Jan 2 2014, 07:04 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 2-January 14
Member No.: 12,260



QUOTE(Dacys @ Dec 18 2013, 04:51 PM) *
Buna Fetelor!

Vreau sa va intreb daca ati incercat vreuna dintre voi Biotouch Mască Intensivă de Îndreptare (Pentru Păr Rebel și Îndreptat)de la Wella? Am gasit-o pe site/ul asta, Strawberrynet/Capsuna si e la un pret bun. Ma intereseaza asa un produs, iar la pretul asta cred ca ar merita daca ar fi de calitate! Sper sa primesc raspuns curand, sa nu se termine oferta! Va pup!


Buna!

Personal nu am incercat-o. Am auzit si eu ca este buna. Eventual intreaba la un salon de coafura, pentru ca coafezele folosesc aceste produse si sigur iti pot spune cum este. In schimb, eu comand regulat de pe Straw si sunt foarte multumita de fiecare data. Mai fac si teste, la produsele pe care nu le gasesc in Ro, insa ma orientez dupa reviewurile de pe site-uri straine. Poate reusesti si asa, sa cauti un review despre acest produs...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 2 2014, 07:47 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Dragut... Te intrebi si iti raspunzi singura (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Ban pentru clone. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 08:40 AM